Phenomenon’un ifade adı verdiği gerçeği, müzik söz konusu olduğunda bile, müzik söz konusu olduğunda bile müzik söz konusu olduğunda bile, müzik söz konusu olduğunda bile “Harika bir ajans var!” Müziğin bu ışıklı taraftan bir şey kullandığını söylüyor. Müzik, duygularınızı ve mizahınızı en hızlı ve en etkili şekilde değiştiren bir sanattır. Buna ek olarak, hissettiğimizden sonra müzikal tercihi yapıyoruz, aslında, müziği problemlerimizin veya mutluluğumuzun ortağı olarak kullandık.

Ayrılma, aşk ağrısı, özlem, ölüm gibi karanlık devletler ve “neden şimdi her şeyin farklı olabileceği” oldu. Konuyla ilgili 5 Türkçe şarkıyı listeliyoruz. Hedefimiz kesinlikle depresyonda değil; Kendinizi yalnız olmadıklarını düşünün.

Cem Adrian – Benimle ne yaptın?

Kalp takımı için çok başarılı bir sanatçı olan Cem Adrian’ın iç titreşiminin sesi, “Adam bu acıyı yaşadı.” Samimiyet ve piyano anahtarları arasındaki artan üzüntü hemen hemen tüm şarkılarda gösterilmektedir. “Benimle ne yaptın?” Şarkı da Cem Adrian’ı insanlarda çarpışmanın yanına geçmesini sağlayan kişi de. Neden gerçeği yaptın?

Peyk – Bana ne oldu?

Başka bir “ay, ne oluyor?” Şarkı şarkı da Perk grubundan. “Bu çıkışın sonu kötü.” İrfan Solista’yı, diğer şarkılarda satın aldığı gibi, puslu sesi olan diğer şarkılarda olan Peynen Grubu. Genel olarak, topluluk kodunda devam etmeyen PEYK, para ve Pula, “Bana olan ne oldu”, şarkıda kalmaz.

Gelecek Korhan ve Siyah Orkestra

Korhan Futaci ve Korhan Grubu Futacı ve Korhan Grubu Saksafon ve Toklu Sesli Harikalar Yaratıyor Bu listede dedir. Bu delilik, Efkar’ı bile ifade eden Korhan Futaci’nin yönünde sorar ve tamam olduğunu söyledi: “Neden anlamadım, bazen bunu bilmemek daha iyidir.

Senz Aksu – Sevdiğim Başarı

Senz Aksu “seni çok sevdi, ne oldu, neden vahşi ellerden korkuyorsun?” Tematik şarkı “benim gibi”, çünkü entegre, “suç mu?” Söyleyenler için oynuyoruz. Hakaret aşk mı?

Nazan Öncel – bu çocuğa nereye gitti

Nazan Öncel “yok, ne olur, bu şeyler”. Önerilen şarkı, “bu adamın nereye ait olduğu” olduğunu hem tatlı hem de üzgün. Kelimeleriniz arasında küçük tatlı gitar seslerini dinleyin, sizi ortadan kaldırın, boşluk bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.