Ne hissetmiyorsun? “Kumlu sahilde Linge, güneş, ünlü şarkıda” olmanızı sağlar mı? Şarkı ile aynı fikirde olmamak imkansız. Çünkü dediler, telaş, telaş ve telaş, bir kutudaki telaş ve telaşı bloke ederler ve şu anda yaşamak için güzel bir plajdan daha iyi bir şey yoktur. Yaz tatilinizi hayallerinizde girmelerini söylerseniz, tatilinizi plajın başka bir boyutunda sahnenizi alacak küçük önerilerle süsleyebilirsiniz!

1. Sabahın ilk saatini kaçırmayın.

Tatiliniz boyunca günün bu güzel saatlerini ortadan kaldırmanızı önermiyorum. Çünkü sabah sessizliğinde, denizin huzurunu koruyan plajın tadını çıkarabileceğim bir yer yoktur ve ancak ,!

Plajı iyileştiren 4 öneriler.

2. Tam bir çanta hazırlayın

Plaja gittiğinizde çantayı dikkatlice hazırlayın. Plajda, çantada, çantada kalmaları gerektiğini varsayalım, mayoların, ek havluyu değiştirir; Güneşten korunma kremleriniz ve küçük sandviçleriniz varsa, plajınızı bu tür gereksinimlerinizle paylaşmayın.

Plajı iyileştiren 4 öneriler.

3. Müziğinizi sizinle al

Öğleden sonra, plajların kalabalık için iyidir, güçlü saatlerde koşmak istemiyorlarsa, müziklerini onlarla kullanmaları gerekir. Farklı ruh hallerini yansıtan şarkıları koyun ve kulaklıklarınızı sizinle birlikte ses yalıtımlı kullanmayı unutmayın.

Plajı iyileştiren 4 öneriler.

4. Su gibi akan kitapları okuyun.

Klasik ve ruhun dinlendiği plajın faaliyetlerinden biri bir kitap okuyor. Sahilde en yakın kız arkadaşınız, eğlenceniz ve intersover’in romanı veya algılarınızı açıp iç dünyanıza bir yolculuk yapabilirsiniz.

Plajı iyileştiren 4 öneriler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.