Bir moda akımı olarak kabul edilmesine rağmen, plakayı dinlemek bir müzik ritüeldir. Plakaların değeri bilinmesi için çok güçlü. Müzik dünyasını bir tünele kadar oturabiliriz. Bu sıralamadaki her yeni gelen geride geride kalır. Özellikle CD’deki güven çok daha fazlaydı. Kaset ayrıca tarihi gömdü. Kasette başarılı oldu, ancak plakalar üzerinde etkisi yoktur. Tarihi olan 1894’te tarihi olan plakalar hala favoriler, hatta ritüeller ve hala müzik dinler, aynı zamanda daha fazla hissedebilecek olanaklar. Hayatınızdaki plakaları hiç duymadıysanız, bunu deneyimlemeniz gerekir. Sizin hakkınızdaki seçmeleri dinlemezseniz, ona yardım etmesine yardımcı olun ve kültür sanatının dünyası dünyayı tanıyor.

Plakalar nasıl daha iyi bir ses çıkarır?

Bir şey sürekli müzik, pratik ve taşınabilir olarak sıkıştırılmıştır. Bir şarkı stüdyoya kaydedildiğinde, iyi duyma fırsatını biliyor, inanılmaz derecede yağlanmış bir baskı ve kaliteli kulaklıklar gibi bir paspas içinde geliyor. İş müziği metroyu otobüse binmeye başlar. Düşük ve mini olan şarkıların ses kalitesi için sürekli bir teknolojiye indirgenir, ancak plakanın hiçbiri yanı sıra ses çıkarmaz. Bu, şehrin bir efsanesi değil. Hissettiğiniz, yüksek bir tavana sahipseniz ve kendinizi tamamen azaltılmış kayıtlar gibi göründüğünüzü büyük bir oda bulundurun. Plaka çalışmadaki ses ise, onu alır. Plakayı Pika’ya koyduktan ve PIN’inizi koyduktan sonra, gerçek müziği bilmek için yerinizi alın.

Paneller aldığımda bize ne halletmeliyiz?

Sorunu gelen en son plakalarla alırsanız, probleminiz yoktur, ancak plakanın eski koleksiyonunu yapmak istiyorsanız veya plakayı “veya” almanızı istiyorsanız, parlak ve parlak olmalısınız. saat. yüzey boyunca. Aşağıdaki koşullar, rozeti aldığınızda işinizi de inceleyin.

SS: Orijinal kapları açmadan plakalar.

M: Ambalaj, ancak hiç kullanılmaz.

M-: Yenidom Kullanımı (Doktordan 2. El Panelinden)

Örn: Mükemmel, daha az kullanılmış.

Örnekler: Plaka ve kapakta kullanım belirtileri.

VG +: iyi durumda

VG: Kapak ve plaka üzerinde kullanılan açık ve çoklu semptomlar

G: Plaka ve kapak çok fazla kullanılır.

S: Kötü, çizikler ilerliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.