Güzel Sanatlar Fakültesi’nde okuyanlar için eğitim de eğlenceli ve taze ve en büyük olanıdır. Girmek istediğiniz bölümün kapasite testini kazanın, hayallerinize uyan bir üniversite hayatı olmanın şansını, ancak bir yandan, sizi bazı tepkilerde ve zorluklarla buldunuz.

Aslında, çok kaba değil.

SSK ile bir iş bulacak mısın?

Genel, aile sorularının ve aile üyelerinin başlangıcında gelir. Öyleyse, bütün gün okulda boyadıktan sonra, ama okul bittiğinde ne olur? SSK ile muhtemelen hangi yüzde bir iş alacak? Gelecekte bir çocuğunuz varsa nasıl yapacaksınız? Bir medeniyetten, mesleğim gibi! Bir fotoğraf yapmadığını söylemiyorsun, yine hobi gibi yap, ama geleceğini sağlamak için nasıl olacak?

Şimdi onlar bir onur heykeli yapıyorlar!

Genel olarak, piyangodaki görüntüler ve heykeller, piyangoyu, akrabaların akrabalarının akrabaları ve akrabalar ve konularda, amcamın, tarihi, tarihçelerinin nedenlerini hazırlarmış gibi okunur. Aile ve konular üç kol, yeğeni yeğeni. Tematik büstü ve portre siparişleri. Ücretsiz sigorta! Senin elin mi? Kaç kilo kıyılmış pound da bir heykel?

Bu saçın başlangıcının durumu nedir?

Eğer bir anti-sistem kenarı sanatçısı olmanın rüyasıysanız, giysi tarzı, saç şekli, erkek cinsiyette, bu çalışmaya sakalıyla yatırım yapmaya başladı. Ama otobüs durağındaki teyzeyi asla düşünmedin. “Gençliğinize bak, bizim zamanımız gibi yağmurluk becerileri vardı!” İsyanı’nın isyancı olanın, isyancı olan ve amcanın yanı sıra intemek olduğunu okuduğu için değil mi?

Luna, bu filmi görmedin mi?

Eğer sanat okulundaysanız, entelektüel olmak zorundasınız. Filmleri ve kitapları yeni ibadet işleri olarak takip etmeniz gerekiyorsa, serginin maruz kalmasını sağlarsınız. Bir ortamda ünlü bir yönetmenin ünlü bir direktörlüğünden bahsediyorsanız, bu filmi takip etmezseniz, hemen düşer. Onun sonu etiketlendi, dikkat!

Mevcut varsa …

Sanat oluşturulmasında farklı şeyler yaratma ihtiyacı ile sanat okumaya karar verenler olarak, tarih ve akımları derinlemesine öğrenirken oldukça huzursuz ve paniklerdir. Teknikte yeni şeyler yaparak, akımların ötesine geçseniz bile, zorluklardan dolayı düşmanın üyelerine sahipsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.