Yaz geldiğinde iyi neydi? Tatile gitmek, okul kapanması, zaman, daha açık, renkli kıyafetler … Yazın sonu havanın, havanın sonu, havanın sonu, tatilin sona ermesi, tatilin açılışı, okulun açılması gerçeği Ve aslında sorumluluk rekonstrüksiyonu, sonbaharın bazı insanlar için sadece sonbahar depresyon anlamına gelmesidir.

Tüm bu sosyal etkilerin yanı sıra, güneşin ışınlarının, mutluluğun hormonunu artıran, depresyonun tetiklenmesinin nedenlerinden biri olduğu söylenir. Sonbahar depresyonunu önlemek için, mümkün olduğunca üzüntü olarak boğulmak için gerekli olan nedir?

Evinizdeki mobilya ve dekorasyondaki değişiklikler.

Tatillerin ve okulların kapanması, yaşamları için iyi değişiklikler ve mutlulardı. Evet, okullar açık, iş temposu tekrar oldu, ancak bu, hayatlarında herhangi bir değişiklik olmadığı anlamına gelmez. Mobilyaları odanızdan veya odanızdan, animasyonlu renklerde boya duvarlarını boyayabilirsiniz, ne kadar süre değişme hakkında düşündüğünüzü ne kadar zamanlandırabilirsiniz, evinizdeki değişikliklerden memnun kalabilirsiniz. Huzurlu hissetmeniz gerekenler?

Sonbahar depresyonundan koruma yöntemleri.

ışık

Gün ışığından mümkün olduğunca mümkün olduğunca, o günlerin çoğunu var, bir kar olduğu kış. Hafta sonları ayakkabılarınıza ve spor ayakkabılarınıza bir yürüyüş yapın. Ya da pikniğe gidin. 20-30 dakika bile, sabah ve öğle saatlerinde ders arasında gerçekleşen, tüm gün iyi hissedeceksiniz ve sonbahar depresyonunuzu sizden koruyacaksınız.

Sonbahar depresyonundan koruma yöntemleri.

Yiyeceklere dikkat.

Tükettikleri besin maddelerinin etkileri çok değerlidir. “Çikolatada depresyona gelmemeliyim, ben de şekerli yemeklerde başıma geliyor”? Eğer yanlış olduğunu söylersen; Çünkü bu tatlı şeyler size kalori olarak geri dönecek ve ruh halinizi mahveder. Meyveler, salatalar, karbonhidratlar ve şeker endeksi Düşük gıdaların daha canlı olmalarına izin verilir, çünkü sağlıklı oldukları için. Ayrıca onlardan ağlamak için bunların mansomasına bakıyorlar, bir bardak suya giderler. Su, vücudun yanı sıra, aklınızın yanı sıra iyidir. Veya bir film açar, çilekleri bir kase için bir kase için doldurun. Sağlıklı ve keyifli bir zaman denir.

Sonbahar depresyonundan koruma yöntemleri.

Seksi aktiviteler

Alt yaz aylarında, sonbaharda geldi, kuzu ne olacaksın? Konserleri takip edin, sinemaya gidin. Sonbaharda, kültürel sanatın artan faaliyetlerini girin. İmzalar, sergiler, seminerler, tüm ilginizi çekin ve kendinize başvurun. Devamın kendiliğinden olması gerektiğinden emin olun ve yataktan çıkabilirsiniz.

Sonbahar depresyonundan koruma yöntemleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.