Boya kalemi boyamasında uzun zamandır değil ve boyama kitabında büyük kalıpları boyadı mı? “Bu yaşı boyayacağım mı?” Söylemeyin, çünkü son günlerin en modaya uygun eğlencelerinden biri renkli renk renklerine gömülür! En büyüğü için, o komik kitaplarla birlikte zamanın ne kadar zaman oynadığını anlamak zorunda kalırsınız.

Görsel hafızanızı ve yaratıcılığınızı geliştirin.

Eğer kalıbı renkli kitaplarla geçirirseniz, zevk ve şansdan çok daha fazlası var. Renginin uyumlarına ek olarak, hayal gücü ve estetik duyguları nedeniyle belirlediler, desen uçları da yaratıcılığını arttırırlar. Görsel ve yaratıcılık gerektiren bir işiniz varsa, yakında bu yeni ufuktaki meyveleri almak için geri dönün. Boyama desenli kitaplarının bir başka avantajı, görsel hafızasını geliştirmesidir. Ardışık ve ilgili desenlerin kumaşlarının büyük görüntüsünü doldurun, görüntülerin işlenmesini ve kafanızdaki remisyon mekanizmasını keskinleştirir.

Stres'e iyi gelen aktivite : boya desenStrese ve Uykusuzluğa Bire Bir

Stresli bir yaşam genellikle çok hızlı bir hayatın neden olduğudur. Hayat, hepimizin önemini bildiğimizden ve hepimizin bir seferde ihtiyaç duyduğumuzdan bu yana bu redükteki nasıl ulaştığımızdan emin değilim. İşte bu noktada desen boyası dolu kan! En son ne zaman bir şey yaptığını en son ne zaman hatırlıyorsun? Cevabı bulmak zorsa, renkli kalemlerinizi ve desen boyasını önünüzde yapılandırın. Rekabet eden dakikaları bıraktığınızı göreceksiniz. Kafanızdaki düşünceler ve aşırı planlama gibi nedenlerle uyuyakalmak zordur ve eğer aşırı bir planlama olarak nedenlerle uyursanız ve her sabah aynalarla birlikte çalışırsanız, desen boyalı desenini 1 saat önce girebilirsiniz. yatağa gitmek. Çok daha konforlu ve daha sessiz bir rüya uyuduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Renkleri aile üyelerinizle paylaşın.

Resim kitabınız ve renkli kalemlerinizle her zaman yalnız kalmak zorunda değilsiniz. Örneğin, 2 tarafın bir deseni, tüm ailenizi veya en sevdiğiniz arkadaşlarınızla favori grubunuzla birlikte keyifli bir hafıza ile paylaşabilirsiniz. Çok hoş bir aktiviteyi boyayan kalıplarda herkes için son derece anlamlı ve keyifli bir aktivite haline gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.