“Gamer” a “Neden oyunlar oynuyor?” Eğer sorarsanız, cevap kesinlikle “çünkü bu şekilde hayatı yaşamak istiyorum.” Olucaklar. Oyunun oyunun etkisi çoğu zaman saatlerce spor yapmak için kum torbalarının üstesinden gelmek için zamandır, bazen eğlenceli bir şekilde yüzleşmek için biraz zamandır. Bu, ellerinize karşı joystick olan ve oynamak istediğiniz oyunu açan bir oyuncunun bulunmadığınız anlamına gelir. Gerçek oyuncuların ortak özelliklerini verdik:

Çabuk karar verirler

İstediğinizi bulmak için 2 dakika boyunca bir oyuncu ile satın alırsanız, 1 dakika sürer. Bu duruma şaşırmayın. Oyunlarda, çabucak karar verme yeteneğini oynamaya borçluyum. Aynı zamanda liderlik ederler, haritayı takip edin ve radyoyu değiştirin ve bir yandan düşmanı arttırın. Çevrimiçi savaşlarda, klavyedeki klavyede aynı anda basabilirsiniz ve oyun sohbet sayfasından bahsedin. Bu nedenle, bir oyuncu birden fazla görev işlevi olan cep telefonuna uygundur. Bu süreçte sürekli karar almalısınız. Bu nedenle, kararları çok hızlı bir şekilde tedavi edebilir ve genellikle yasadışıdır.

Şans

Bir oyuncu, onun yanında gülerken midesinde ağrıya girebilir. Çünkü toplanırken doğal bir durum haline gelir, içmek, yemek ya da uyumak için su içmek. Bir oyuncunun başını eğlendirmek ya da rahatsız etmek için bir arkadaşından bir arkadaşını arayın, ihtiyacı olanı yapabilir. Pratik zeka ile birlikte olma yeteneği, çoğu insan çocuk olduğunda oyun oynamalıdır. Hızlı karar alma, pratik zeka, yakın bölgenin yakınında, yakın çevre çok fazla geri döndü.

Denemeni söyle, arabalarýný sana söyledi.

Bir oyuncu, ters problemi çözemezse ya da yeterince oyun yoksa, bir oyuncu gerçek bir oyuncu değildir. Oyuncunun size Utopian, Utopian Solutions’u 5 dakikada sunmadığını söylediniz. Telefon ilk önce gönderilemez. Çünkü daha fazla oyun oynamanız gerektiği anlamına gelir.

Onları hiç aldatmıyorlar

Gamer Bir arkadaşım sürüş hakkında düşünüyorsanız, oyun asla dışarıda asla sinirlenmediğini göremez. Bu, oyunda attığı orijinal sinirler ve streslerden kaynaklanmaktadır. Kızgınım, oyunlarla ilgili olanlarla, onlarla giden gibi görünen oyunlar sayesinde. Bu nedenle, oyuncular son derece sessiz, makul ve uyumlu insanlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.