Her yere ulaşmak için genellikle çıkarsa bile, formda iyi olma yolunda. İşte yolda olmanıza yardımcı olacak en güzel şarkılardaki şarkılar:

1. bulanıklığın sınırlandırılması – güneye giden yolda

Bu anı Bodrum, Kaş Vadisi veya Kelebeği’ne bir otobüste olduğunuz ve derin mavi denizi köşenin çizgilerinden gördüğünüzü hayal edin. Rock Türk Legenda Bu zarif kısıtlama şarkısı kesinlikle bu anın bir yolu olarak yazılmıştır.

2. Şefler İmparatoru – Ruby

4-5 kişilik bir grupla seyahat etmeden, hiçbir şey yoktur. Maceranıza muhtemelen Gow’da oynanacak daha fazla zevk eklemek istiyorsanız, “Ruby Ruby Ruby Ruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuue …” diyoruz.

3. Steppenwolf – vahşi olmak için doğmuş

Doğanın vahşi olması için, Du-Sha-Nü-Le-Les’ten herhangi bir şekilde olmayan yol şarkılarının bir listesi var! Para için uçup bir rütbeli bisikletçi gibi hissetseniz bile, bir Cadmetre ve asi bir bisikletçi gibi hissettiğiniz bu şarkıyı dinleyin.

4. Sade – Smote Server

Özellikle geceleri veya geceleri var olan sakin ve yansıtıcı gezilerde, yumuşak sesli yol her zamankinden daha keyifli, yumuşak ses, sürekli olarak önlerinde çalışan çizgilere eşlik eder.

5. Biber Red Hot Chili – Sokak Trippin ‘

Hatırladığınız Trippin Yolu’nu görmezden gelmek mümkün değildir.

6. Mazhale Aleanson – Hala umut var

Bazı geziler biraz rahatsız olmasına rağmen, kilometre akışı olarak, insanlar umutları saklamaya başlarlar. Mazhar Aleanson’ın yanıp sönmesi umutum, beni iyi hissettiren bir sokak şarkısı.

7. Hırka – favori oyun

Hayatınızdaki veya inatçıda inatçı ile sinirlenirseniz, kapıları vurduğunuzda ve tekerleklerle çarptığınızda kesinlikle bu şarkı olmalısınız.

8. Şebnem geniş – baştan çıkar

Özellikle trenin emeklilik duygusunun insanlara “reddetti” olduğunu biliyorsunuz. Tüm caddede, güçlü masttan sonra yolcu hızlı akıyor, tüm nedenlerden dolayı hayatı temizleme arzusu. Bu noktada, bu noktada, favori alanlarımız Rock Musiciane Şebnem, ” Kaldır … ” Deyiverir’in geniş bir aramasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.