Bir canlanma gelince yaz geldiğinde, bir saniye, bir saniye, eğlenceli bir yaşam, sevincin görünmesidir. Yaz aylarında yapılan her şey daha keyiflidir. Güneşin parlaklığının hepsi parlamadır, çiçeklerin renkli büyüleyici güzelliği, renkli büyüleyici güzelliğin tadını çıkarın, yaz akşamlarının neşesi hayattan daha fazla, kendimizi kışın stresine atıyoruz.

Müzisyenlerin şarkıları hakkında, tüm sevinç, renk ve canlılığa sahip müzisyenlerin yanı sıra, hepsinin ilham vereceğimi olan müzisyenlerin şarkılarının yanı sıra ne olurdu? Mitlerimin aklıma dokunan sesler aracılığıyla uzanan 5 şarkı paylaşmak istiyoruz ve yaz sorunu farklı enstrümanlardan yayılır. Yaz sonundan daha az olmak esastır, bize keyifli günler hakkını verelim.

Yaz neredeyse bitmiştir – kapılar

https://www.youtube.com/watch?v=flo9yrepdzo.

Jim Morrison’un dünyanın karizmatik ve yetenekli sanatçıları Jim Morrison’un sesiyle uzanacak ve yaz grubunun kapıları grubu “kulaklarında” bitti.

Okuldan Alice Out-Alice Cooper

https://www.youtube.com/watch?v=badyewolbao.

“Oman, Umman yaz okullara geldi.” 1972’de coşkuyu barındıran okul müdürü, Alie Cooper’ın 3. albümü olarak adlandırdı. Kalemlerden, kitaplardan ve kötü görünümlü öğretmenlerden işten çıkarılan şarkı, yorgun genç okul gruplarının duyguları için bir tercümandır. Kelimelerin sözleriyle, ücretsiz bir yaz turunun tadını çıkarabilir ve cokurday e-gitar ile okul olmadan.

Mezarlık kapıları-Smiths

https://www.youtube.com/watch?v=iomwuonoog4.

İçten, Keats, Yeats, Oscar Wilde ve yazarları olan tarihi insanlardan, Morrisey ve Komik Sinizminin en büyük testlerinden biri olarak gösterilmektedir. Morrisey’in Morrisey’in mezar taşlarının gözünde olan arkadaşı ile, şarkı ona girişte bir gitar ritminin güneşli bir gününün huzuru ve neşesini verir.

Yaz saati George Gershwin

George Gershwin’in yaz şarkısı, Miles Davis, Charlie Parker, Nick Drake, Sam Cooke, Nick Drake, Sam Cooke, Sam Cooke ve Janis Joblin, dünyanın en ünlü caz klasiklerinde dünya müzisyenleri tarafından yorumlanır. Neşeli notlar, yazlık coşkusuyla dans eden saksafondan uzanır.

Zalim Yaz Bananarama

https://www.youtube.com/watch?v=9epizugahfc.

Sizi 80’lere götürecek olan Bananarama grubunun şarkısı, yaz geceleri yaz geceleri zalim yaz ile dans edebilir, hayatınıza şarkı söyleme sesleri ve yumuşak sesler ve melodilerle hayatınızla hayatınıza devam edebilirsiniz. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.