Hepsi daha hızlı değil mi? Bahane, “Doğru?” Duyamadık. Bir tanıştılar, heyecanlandılar, sevilen, ancak mevcut kadının varlığının asalından önce gerçekten “bu kişi” idi. Sonra bir gün, ellere bir göz atın, diyagonal bir şekilde bir düğün pastası yiyin. Ve seçimlerinin merkezini aldıkları iyi, başkalarına yakın almışlarsa başkalarını almadılar.

“CICIM’in ayını geçtiğinizi, bu zamana bakınız”. Her zaman taze çiftin taze çiftin için olduğu gibi, mutluluğun azaldığı ve yaşamın daha zor olacağı söylenir. Hani sanki ben de mutlu olmaya alışkın değilsin. Tabii ki, ilk günlerin duyguları duygu ve alışkanlık ve sorumlulukların şansını terk edecek, ancak yıllardan daha fazla süs olması zor değil. Çeyizlerinde yemek takımları bile eski, onlar neler? Binlerce dansçıyı ve yüzlerce akran adayı seçtiler, bu yüzden bu sıcak yuvanın soğutulmadığından emin olmak için evliliklerinin ilk günlerine dikkat edin.

Boş sosyal hayat boş değil

Evlenecek arkadaşlarınızı aramayı dinlemeyin. Tabii ki, beklediğiniz kadar sık ​​değil, ancak haftada en az bir kez, arkadaşlarınızla eşinizle birlikte konuşun. Bu, dış dünyadan ve sevdikleriyle zaman kazandırır, arkadaşlarıyla keyifli olan anlarla kırılmaz ve bazen eşi ile daha keyifli harcıyorlar. “AA Burnak düğünleriyle değil, düğün yok, düğünümüz lezzetli değildi, aşkım?” Tabii ki, dedikodu hakkında konuşmuyoruz. Bu keyifli zaman değil.

Çocuk hemen bir koşuşturma yapar

Yeni çiftler hemen evliliğin tadını çıkarmak için hemen eski olanda, çocukları derhal yapmak yerine, başlarına başlamak için zamanın tadını çıkarmak istiyorlar ve bu doğru bir davranış. Kendinizi kendinizle tanışın, suyunuzu öğrenin, analizinizi yapın, sorunlarınız varsa, çözebileceğiniz şeyi çözebileceğiniz gibi, ve her şey yolunda.

Bu aşk burada değil

Nasıl evleneceğinizi ve yaşayacağınızı, ilginizi duyurmak için ilgi göstermek için birbirleriyle jest yapmayı unutmayın. Hiçbir ilişki garanti edilmez. Çok iyi büyümezseniz, ayrılırsınız ve erkek sevilmek isteyen bir varlıktır. İyi gecenin öpücüklerine ne oldu? Çiçek evet, sadece bazı hektarlar alınmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.