Sezon bir dolap oluşturmak kolay değildir. Onları kalmak için alıyorlar, silindi … Moda ile yetişmek istiyorsan, alışveriş listeniz daha da var. Neyse ki, bazen bizi tutar. 2015 yılının sezonunda, 2014 yılında en önemli eğilimleri güncelleme yolunda birçok tasarımcı yapıldı. Beş tane seçtik.

Klasik ekipman

Traveler gibi bir takım elbise kimi söyleyebilir? Tasarımcılar onunla oynamayı sever, her mevsim sayısız yeni seçeneklerimdeyiz. Blackeler, şerit, pasta, çift renkli, tek renkli, zengin veya dar renkler arasında seçim yapmayı zorlaştıran bir dolgunluğun önünde durduk.

2014'ün En iyi 5 trend modası !

Bağımsız takım

Sokak kıyafetlerinin yükselişiyle, talebin tanımını değiştirmek için gereklidir. Tişörtler, spor ayakkabı, deri ceket gibi günlük parçalarla lüks ceket, batı veya pantolonların dikişlerini gördük. Bu eğilim uzun vadeli görünüyor, çünkü ilkbahar yaz Podstern 2015’te de verildi.

2014'ün En iyi 5 trend modası !

Bombacı ceket

Günlük günlük dolabın günlük dolabındaki prestijli bir yere sahip olan bombardıman ceketi, aniden yaz yağmuru ya da soğuk rüzgarlara basarsa sahile maruz kalırsa, farklı versiyonlarla çalışmaya hazırdır.

2014'ün En iyi 5 trend modası !

Aslında, bir yaşam tarzı bir eğilim değildir. Eskiden şık bir alaka düzeyine sahipti, güzeldi ve onun olması harika. Sonra podyumdaki lüks yorumlarla bir seferde kendini buldu. Bu sezon da sahneden. Ham veya yıkama, yıpranmış ya da yama, herhangi bir zamanda eğilimler listesinde.

2014'ün En iyi 5 trend modası !

Desenler, özellikle çiçek ve hayvan desenlerinin erkek dolaptaki yeri bulmak zor olsa da, önümüzdeki yeri bu kadar uzayan seçeneklerdir, en cesur gösterimlerin öngörülemeyen stillerde görünebilir. Hile, alkolün geri kalanını korumaktır.

2014'ün En iyi 5 trend modası !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.