İlkbahar yaz sezonunun eğilimleri zaten güvenliydi. Mini şort, pantolon etekler, bohem elbiseler, beyaz beyaz beyaz kombinasyonlar. Kesinlikle tarzınıza ihtiyacınız olacak!

Beyaz ve sarı etki alanı

Güneş yüzünü göstermeye başlamaz, sokaklar beyaz ve sarıdır. Neredeyse her zaman, hedefin başında ve SAR’ın tüm sesleri.

2015 İlkbahar-Yaz Kreasyonları

Pantolonlar etek içinde yer alır.

Bu ilkbahar ve yaz pantolon tamamen taciz edildi ve pantolonun eteği geri döndü. Klasik ve spor modellerinde, Gaucho tarzı da Paul & Joe Von Paul & Joe ile de popülerdir.

2015 İlkbahar-Yaz Kreasyonları

Bohemya’da hiçbiri sınır

Bizim için ağ geçidinin uçuş yayınlarından biri olan bu sezonun Bohem tarzı, özellikle asimetrik pantolon, gözyaşı yumruları, yüzlü bluzlar, öksürük eksikliğini tanımıyor.

2015 İlkbahar-Yaz Kreasyonları

Mini etek ve mini şort rüzgar

2015 yılında tüm kaya boyutları kış koleksiyonlarının eğilimi olmaya devam etmesine rağmen, aynı zamanda etekler ve şortlar bahardan daha kısa. Defile dışında uzun etek ve kurşun kalem kullanan model yok. Bize eteklerin önemli ölçüde görüldüğünü gösterelim.

2015 İlkbahar-Yaz Kreasyonları

Her yer şeffaf, her yer.

2015 yılının yazında modülleri söylerseniz kesinlikle şeffaftır. Sokakta, gece boyunca, ofiste … her kavramın yeterli elbiselerinde şeffaf bir şekilde. Aynı oran, ağı göreceğimiz içindir.

2015 İlkbahar-Yaz Kreasyonları

İskoçyalı

Pods’ta gerçekten bir patern patladı. Çiçeklerin yaz aylarının vazgeçilmez kalıbı, replasman tutarken ekose deseninde ana contayı okşamaktadır. Ağırlıklı renklerde siyah ve beyaz.

2015 İlkbahar-Yaz Kreasyonları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.