Kardashian Jenner-Clan’ın ikinci üyesi Estée Lauder’ın bir güzelliğinin, popüler figürün, sosyal ağların bir podyumdaydı ve geçen yıl 18 yaşındaki gündemimizi işgal etti. Sessiz tenis ve Duru’nın güzelliğine dayanarak, genlerinize ve gençlerinize borçlu olmamanız için biraz araştırma yaptık. Burada buluruz.

9 Güzellik Sırrı !

1. Kendall’in açıklaması ile, eski kız kardeşler kursları telafi etmek için ilk gençlik yıllarında çok uzmanlaşmıştır. Tavsiyesiyle “doğal, daha iyi” fikrini kabul etti.

2. Günlük yaşamda nadirdir, ancak düzenli olarak güneş kremi kullanın.

3. Genellikle, yaptıklarında dudaklarına gitmediğinde gözlerinize odaklanır. Seni siyah bir tüyle, göz kalemi ve çok fazla maskeli kuyrukla karşılamaktan mutluluk duyuyor.

4. Uçakla seyahat ederken çok kuru olduğu için nemlendiriciyi ve dudak balmumu ayırmayın. Bunlara ek olarak, göz kremini kullanın.

5. Cildin güzelliğini korumak için yüzü temizlemeden yalan söylemeyin, sağlıklı ve genellikle içme suyu.

6. Çivilerdeki doğallık için. Nibefies’i çıplak ve gri ölçekte tercih eder. Sadece koyu mavi veya kırmızı gibi odaklı renklere sahip olan tatillerde.

7. Milyonlarca römork olan Kendall, selfie çekerken en önemlilerinin filtreleri olmadığını düşünün. “Yüzünü biliyorum ve çok fazla egzersizim var.”

8. Moda haftalarca moda bir başkentten seyahat ederken en büyük silahın yorgunluğa karşı düştüğü söylenir. Uyku desenlerini rahatsız etmeyin ve en az 7 saat uyumayın.

9. Güzellik simgeler Angelina Jolie, Rosie Huntington-Whiteley ve Rihanna.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.