Evet, akıllı telefonunuzda, bilgisayarınızda, tabletinizde, arabanızda saatleriniz var. Böylece teoride zaman öğrenmek için bir kelepçeye ihtiyacınız yoktur. Ancak pratikte: Bana zamanını söyle, ona kim olduğunu söyle …

Kişinin çoğu özeldir, en iyi giyimli erkekler bir kol saati almaya gelince şaşırabilirler. Yüksek Horlogerie, yani, yüksek saatlerin dünya el sanatlarından birine sahip olacak kadar şanslı değilse, bazı çiftlerimiz var; Göstergelerle donatılmış ve bin işlerle hazırlanmayan elmaslarla süslenmesi gerekmez. Tüm akıllı cihazlarınızla senkronize etmek gerekli değildir. Ana olanı yapmak için tarzınızla senkronize olun.

Armhr’iniz sadece kişisel tarzınızı öne çıkarmaz, aynı zamanda kim olduğunuz hakkında bir fikir verir. Tarzınıza ve bütçenize hükmetmişseniz, doğru zamanı dengelemeye başlayabilirsiniz. Hatırladığımız bazı detayları düşünmek istiyoruz.

Analog veya dijital?

Kürede, Roma figürlerinin sayısı, işaretleri veya ajanı ve analog ve ciddi klasik yerçekimi temsilcisidir. Öte yandan, LCD veya LED reklamlar ile günlük ve zahmetsiz zerafet için dijital saatler oluşturulmuştur.

O nasıl çalışır?

Dijital saatler pilindeki analog modellerde kullanılan kuvars kristali, elektrik akımına maruz kalır, sürekli bir titreşim için geçerli bir zaman hesabı oluşturur. Çok karmaşık bir cihazla birlikte çalışan el yapımı mekanik saatler. Bunların yüksek fiyatlarını ödünç aldı.

Hangi materyal?

Yuvarlak, kare, dikdörtgen, parlak, mat, baskı, taşlık, çelik, altın, deri … iyi seçim, kemer, malzeme iyi bir seçim konuyla ilgili küçük bir kafa gerektirir. Spor saatleri genellikle kalıcı ve kaliteli plastik bileşenler içerir. Su direnci, altimetre, GPS, tansiyon ve nabız monitörleri, sıcaklık ölçümü ve yükseklik gibi özellikler, spor saatinde de hız göstergesi mevcuttur. Bir yatırım parçası arıyorsanız, kuvars rotanızı ve mekanik saat markalarınızı çevirir. SIHH ve Baselworld gibi tank fuarları markadaki doğru yönlerdir ve model avlanmasında (en azından internetin üst kısmında).

“Cep telefonu saatim var” dedi, bu yazıyı sonuna kadar söylemez. Bu moda dünyası nadir aksesuar ise ve sunduğunuz yer, tarzınızın bir parçası olarak takı seçeneklerinden biri olan zamanı kucaklamak için herhangi bir sebep göremezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.