Ayakkabı alırken nelere dikkat etmelisiniz? Belki markasına dikkat ederek, belki de trendleri takip ederek aldığınız spor ayakkabı sizi rahat ettirmiyor mu? Spora başlamanıza sebep olan bel ve diz ağrılarınız, başladıktan sonra iyice mi arttı? O zaman seçtiğiniz spor ayakkabı size uygun olmayabilir. Üstelik sakatlık ihtimali yüksek antrenmanlar yapmanıza sebep olabilir. Kendinize bir çift spor ayakkabı alırken , ayak sağlığını korumak ve bu riskleri bertaraf etmek için nelere dikkat etmelisiniz? İşte size birkaç öneri!

Ayak analizine sahip olmak

NAS testi, ayak ve ölçüm türünüz hakkında bilgi edinmek için kullanabilirsiniz. Ardından, kuru kütleye ıslak zemine basmak gibi testler, şimdi daha ayrıntılı analizler var …

Bu test ve test analizi yöntemlerine göre, yer eğrisinin oranına göre uyumlu ayakkabıları tercih etmeniz gerekir. Eğri oranı normal boyutlarda ise, eğer spor ayakkabılarını, belirli bir Bi Eğitiminin belirli bir prensibi izlemezseniz, çalışmanızı görebilirseniz, yalnızca şablonlar gibi durumdaysanız, eğer özel ise sizin için özeldir ve uygun bir destekle size özgüdür. Masa numaranızın belirli bir yaştan sonra geri dönebileceğini unutmayın; Yaşın yaşında, ölçüm değişikliği ekstremitelerinde gerçekleşebilir.

Ayakkabı alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Satın alma şartlarına dikkat.

Geç kalan çorapla birlikte yatağın bulunduğu ve eğer kullanırsanız … Spor sırasında, spor sırasında artan kan basıncı ile hareketliliğinize benzer bir ölçü olacaktır. Çorapın bir alanı kapsadığı hesaba başladığımızda, bu zaman diliminde tercihinizi düzeltmelisiniz.

Satın alırken ayakkabı çifti giderseniz, birçok test amacına gidin ve küçük sıçramalar yapın. Bu sırada, parmaklarınızın ipuçları için bir yere ihtiyacınız var ve topukluların doldurulması gerekiyor.

Ayakkabı alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Yarattığınız egzersiz formu için uygun modeli seçin

Halter olarak yoğun bir egzersiz eğitim planınız varsa; Sert ve toprak toprağını seçin. Eğer bir eğitim planınız varsa, pratik yaparsanız, koşu, şırınga gibi egzersizler yaptınız; Yumuşak tabanını, zemini çok seçmeye çalışın, hatta aralarından seçim yapabileceğiniz birçok ayakkabının parmaklarının bile.

Spor ayakkabılarını gösterme. Davetiyelere götüren ayakkabılardan çok daha hızlı kullandığınızı unutmayın. Topuklu ve ayakların deforme olmadığı zaman; Seni terk etmeden ve hemen yeni bir ortak almadan bırak!

Fiziksel özelliklerinizi görmezden gelmezseniz, spor yapmalarını, motivasyonunuzu arttırmaya teşvik edin, modeli ve renkleri tercih edilen parametrelere yerleştirin. Kot pantolon veya elbise de elbisenin altındaysa, spor ayakkabıları kötü değil!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.