En iyi cep projelerinden hangisinin vücut türünüz olduğunu biliyor muydunuz? Taraklarınızı tamamlamadan önce bu önerileri arayın!

Giysileri seçmek için çok orijinal bir tarza sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte, tüm giysilerinizin yalnızca bir kez olumlu etkiyi yaratabileceği ve her yerde ortadan kaldırabileceği bir aksesuar var. Çanta, aslında bir kişinin asıl ve iyi tarzı olan bir kişinin en iyi dokunuşunu veren aksesuardır. Devam ettiğiniz en önemli aksesuarlar belki çantadır. Çantaların seçimi, cep modelleri arasında birini seçmek anlamına gelir. Araştırmanız gereken mevcut cep modelleri nelerdir? Ancak, bu çalışma bu noktada başlar, 2020 yaşındaki cep modellerini aradınız. Şimdi bu modellere uygun siparişi seçebilirsiniz. İlk kriteriniz vücut tipiniz olmalıdır. Şimdi bakalım; Kendi vücut türünüze en uygun modeli nasıl seçilir?

Bedenin türüne göre çanta modelleri.

Formlara karşı temel ilke.

Çantanın seçimi için temel ilke, vücudumuzun, köşelerinizdeki ve genel bakışta torbanın zıt şeklini seçmektir. Tabii ki, bu prensipten sonra, çok basit olan, ceplerin dikdörtgen ve kare bir gövdeye sahip olanlara yuvarlanması gerektiğini söyleyebiliriz. Sıkma formunda dikdörtgen ve uzun bir torba ve kısa bir kısa bir şeklidir.

Vücut ve cep boyutları.

Mantığımızın bir parçası olarak, daha az, küçük bir çanta veya büyük olan bir kadının tam tersi, örneğin, 1.80 büyük; Kısa, kısa, kısa, uzun ve büyük bacakların eli, askıya alınan kamyonların çuvallarını getirmek için uygun olmayacaktır. Bununla birlikte, genellikle ayarlanan bir hata, yüksekliğimiz için uygun bir çanta değildir. Bazen marka veya model veya modeli veya indirim fırsatını kaçıracağımız renk, bir hata yaparız. Ancak bu tür durumlar tarafından kanmayın ve acele etmeyin. Satın almak ve ölçmek istediğiniz çantanın boyutunu ölçün.

Bedenin türüne göre çanta modelleri.

Vücudun vücudun algısının gövdesi.

Bir çantayı hareket ettirirseniz, bedeninizin bölgesini analiz ettiğinde çanta farklı şekilde tanınır. Örneğin, kısa ve küçük bir sırt çantası uzun bel gösterir. Boynuzlu yaparsan, onu gizler. Küçük bir çanta kullanırsanız ve kalçanızı hareket ettirirseniz, vücut gövdesinin merkezinde sona erdiğinde, uyluklarınızdan daha geniş olabilir. Tutmak istediğiniz parçaları kaydedebilir ve düşündüğünüz dokunsal türlerin doğru seçimini seçerek kaydetmek istediğiniz parçalara yönlendirebilirsiniz.

Torbanın malzemesi yaşam tarzınıza gösterir.

Yaşam tarzınızı sunma şekliniz, vücut yapınızı görünür hale getirir. Spor ile ilgilenen bir kişiyseniz, spor malzemelerine sahip, spor malzemeleriyle malzemelerle torbaları tercih edin. Vücudunuzu vücudunuzla önceden belirlemek istiyorsanız, doğal malzemelerden yapılmış, doğal malzemelerden yapılmış doğal malzemelerden yapılmış, doğal malzemelerden yapılmış bir örgü cebinden parlak bir sentetik deri kasayla uyumludur. Pockets tonlarında daha fazla silikon, bej ve zemin dioksit, takım elbise ve vücut hazır olurken, vücudun parlak, parlak ve göz alıcı renkleri, yüksek vücut insanlar için parlak olacaktır.

Bedenin türüne göre çanta modelleri.

Hangi vücuda ne tür bir çanta takılır?

Çanta çeşitlerinin çoğu uzun ve zayıf bir gövde için uygundur. Bu tip sırt çantası, messenger çanta ve omuz çantaları küçük bedenlerle küçük torbalardan karşılar.

Bir elma şeklinde büyük bir göğüs ve vücut şekli olanlar için omuz çantaları, haberci çantalar ve dayanıklı torbalar daha uygundur.

Kısa ve minimum vücut, dar kalçalar ve çantalar için küçük cepler ve çantalar iyi bir uyumdur.

Büyük bir kalça yuvarlak için vücudun dibine yükselmeyen altı omuz cepli veya kısa cepli, renkli ve parlak orta ölçekli omuz cepleri sunabiliriz.

Atletik ve atletik heykelciklerin gövdesi yuvarlak, büyük ve işlemeli kayış torbaları önerilebilir.

En son çalışma zamanı trendleri.

Bu sezonun son trendlerinden sonra, 2020 torba modelleri alışveriş torbaları, yumuşak yastıklı cep modelleri, sürdürülebilirlik, patchwork tarzı çantaları, küp torba modelleri ve kalın zincirler veya püskül modelleri bulunur. Dış çanta ve bilinen çanta torbalarının fiyatları, kursun yüksek çalışmaları nedeniyle elini ele geçirir, ancak ulusal markaların veya küçük tasarımcıların alternatiflerini değerlendirmek mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.