Narciso Rodríguez yaz bahar podyum 2015

Ombre, eşkenarlık tahtını devralırken, sarışın çevrimiçi. Biri 2014 yılının artan eğilimiydi, diğeri en son 2015 yazını karşılamak için hazırlanan en popüler olanı. Ne aldın?

Hit 2014’ün eğilimi olan Ombre uygulaması, saça doğru göz alıcı renkli haçlar sunar. Saçın uçlarını açarken, Parlatıcı bir yönü kaydedebilir veya kırmızı ve bakır tonları renklendirirken bildiriminize canlılık ekleyebilirsiniz. Saç kesilmiş, tenis ve göz rengi ile uyumlu Ombre tonu, çene kulağının oryantasyonuna uygulanır, daha canlı ve daha soğuk bir saç oluşturur.

Birbiri ile rekabet halimdeki 3 saç modeli !

2014 yılında Ombre’nin popülaritesinin 2014 yılında Ecaille’de gözlemlersek (NAM-I bir başka kaplumbağa yemeği). Doğallığı yücelten, moda ve güzellik sektörünün doğallığından bu yana, dış bakış açıları olmadan saçı bulduk. Ecaille, özellikle doğal saçlarda, altın tonlarda parlayan, sıcak şeker uygulandığında etkileyici bir yön yaratır. Ombre, kırmızı kahve, bal, kestane gibi birçok renk barındırıyor, çünkü daha yumuşak bir iklimi ve kaplumbağa kapağı gibi.

Birbiri ile rekabet halimdeki 3 saç modeli !

Bu yeni saç renginin sözlerinin “sarışın” (sarışınlar) kelimelerin kombinasyonu ile ‘Brown’ (Brown) adı, saçta değişiklik yapmaya cesaret edemeyenler için iyi bir seçenek olmasıdır. Tamamen değişen iyi renk seçimi. Herhangi bir cilt rengine adapte olmak için bir ses var, ancak açık renkli yansımaları isteyen ve saça yanıp sönen kadınlar için idealdir. Tek sürücü değişikliği yavaş yavaş yapıldığında, istenen sonucu elde etmek için küçük bir hasta olmalıdır.

Birbiri ile rekabet halimdeki 3 saç modeli !

[Wonderplugin carousel id = “437”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.