Dikildi … çünkü kadınlarla birlikte olmak istedikleri için erkek olmak isteyen adam. David Beckham bir ilham peri olarak.

Madame Tussuds, 2000’lerin başından beri müzelerdeki balmumu heykellerinin sergisinde bulunmaktadır. 2002 yılında, Tokyo’da saf çikolata heykelinden 3 metre uzaklıktadır. 2007 yılında, Londra’daki bir evin ön bahçesinde 90 yüzyıl heykeli çalındı.

2012 yılında H & M kendileri için hazırlanan Beckham mini heykellerinin mini heykellerini aldı. Yeterli değildi, koleksiyonun tanıtımı New York, Los Angeles ve San Francisco ile büyük bir Beckham Gümüş Heykeli ile donatılmıştır.

Bu adamın heykeli dikilir !

Ayrıca H & M’ye dayanan eski futbol, ​​Gedizi tarzı simgesinin de tasarımını teslim ettikten sonra bu yıl başka bir rolü vardı. İsveçli marka, modern temel unsurların koleksiyonunun en sevdikleri bölümlerini seçerken moda ipuçları tarafından terfi etti. Gönüllülere zaten yapmıştı.

Bu adamın heykeli dikilir !

Başarılı futbol yarışları artı beden artı mükemmel stil seçimi zaten Beckham’daydı, ki bu dünyanın dünyası boyunca ilhamın ilhamını üstlendi, gardırobunuzu boksör ve sporcularla fethetmeyi unutmadı.

Bu adamın heykeli dikilir !

Ve bu, bireysel kişinin bireysel kişiliğinin 2 Mayıs’taki 20. doğum günüdür. Doğum günü onurlandırmak için faturayı açtı, saatlerce 2 milyon takipçi takip etti. Davada olduğumuzda ve hatırlamak istediğimiz durum, neden sözlerinizi hatırlatmak için bu sefer bu zamandır.

Bu adamın heykeli dikilir !

“Eğlence atamak için zamanım yok. Sonunda, işimi bir hobi gibi görüyorum çünkü yapmayı seviyorum.”

“Nerede yaşadığım önemli değil, ait olduğum köklerimi asla unutmayacağım.”

“Hala okumak ve geliştirmek istiyorum.”

“Güzel kıyafetleri seviyorum, riskli ya da değil.”

“Gerçekten kimsenin tarzı bir önerim yok, istediğim şeyi alacağım, başkalarının ne düşündüğü önemli değil”.

“Ben güçlü bir insanım, güçlü bir aile adamıyım, güçlü bir koca olduğum ve güçlü bir babayım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.