Podyumlar, 2015 yılının ilkbahar yaz eğilimlerini zaten belirlediler. Tüm aksesuarların hattı kayışa hazırdır. Bu yaz eğilimleri ne olacak? Bu yazıdaki tüm ipuçları.

Büyük Çantalardan Hoşçakalın

Spor, bohemyalılar veya zarif. Podyum kelimenin tam anlamıyla küçük bir torba torba geçirdi. Özellikle, elin model bavulunu ve hedefte manşon çantası. Bu yaz zinciri süspansiyonundan, Kemer Sakılı Fermuar için her Tarza için uygun birçok model görebilirsiniz. Yine, küçük cüzdanlar gece girişimleri için geceleri düşmeyecek.

Bu yaz moda nedir?

Gladyatör modu geri döndü

Yaz aylarında en rahat ayakkabıların sandaletleri gladyatör tarzında. Bileği üretme yeteneği, podyumdaki fırtınanın yanı sıra. Bu sezon düz alt ayakkabılardaki Taggar modelleri de çok iddialı. Platformun etkisi hala topukların üzerinde ise, ancak topukların biraz daha kalın olduğunu görüyoruz.

Bu yaz moda nedir?

Ne kadar büyük çok iyi?

Takımlar açılmadıkça ve dağınık olmadıkça, mücevherlere düşen görevi arttırır. Bu yaz torbalarının ne kadar küçük, kolye, küpelere ve bileziklere ne kadar azaltılır. Özellikle büyük renkli taşlar ve çoğu model tarafından kullanılan geometrik ahşap / metalik tasarım takı. Bu, bu yazın ağırlıktan oldukça yorulacağımız anlamına gelir.

Bu yaz moda nedir?

Müjde, orta çerçeve sevenler için.

2015 yılında ilkbahar-yaz 2015 koleksiyonlarını kullanan tek bir bardak stilini silmek mümkün değildir. 80’ler, büyük buzullar, kayak aynası modelleri veya hatta son yılların küçük yuvarlak gözlüklerin eğilimidir. Bununla birlikte, hem de orta çerçevenin yarısı, bu tür bir yazın bir trend olacağı belirtileri tercih ediyorlar.

Bu yaz moda nedir?

Her kıyafet nesil!

Cacter giysilerinin akışı, kayışlar ve nesillerle tamamlanır. Bazı pantolonlarda, kimono giyim ve ceketlerdeki ceket ve string kuşaklarında bu yaz her yerde göreceğiz.

Bu yaz moda nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.