Dilek Hanif for Koton 2015 Ilkbahar-Yaz
 

Tamam, bir podyum değilsin, kırmızı halıya poz veriyorsun, orduda ya da eğitim kampında değilsin. Ancak, dikilmeyi unutun, ancak dikkatinizi çekeceğimizden emin olduğumuz bir liste hazırladık.

1. Uzun saatlerce iş ve akıllı cihazlar nedeniyle, daha sık görülmüyoruz, tutumumuz daha sık, daha azıyla uğraşıyoruz. Bununla birlikte, tutum bozukluğu, kafa, kaslar ve sırt ağrısı da dahil olmak üzere zamanla önemli sağlık sorunlarına yol açar. Hepsi değil, ama çoğunlukla bize sağduyulu, hantal, daha kısa ve fazla kilolu gösterirler. Özetle, sağlığınız ve imajınız için yapabileceğiniz en iyi şeylerden birini şekillendirerek.

2. 15 merkezdeki duvara oturabileceğiniz ve duvara paralel olan genişlikte bir duvar bulun. Vücudunuz duvarla temas edene kadar geri dönün. İlk irtibat alanınız nerede? Kafanızdan döndüyseniz, bu küreğin kemikleri veya kıçınız değil, tutumunuz üzerinde çalışmak zorundasınız.

3. Aynanın yanında, ideal tutumunuzu kulaklara, omuzlara ve kalçalara doğru hizalamak için. Bu tutumu, düz bir çizgi oluşturduğunuzda, içerideki gövde ağının şeklini umuyoruz. Steeted omuzlar, çam, göğüs dışarı çıktı, göbek içi, ayakları ileri, kalçalar ve dizler serbest. Aslında göründüğü kadar zor değil.

4. Otururken ideal tutumunuzu bulmak için, omuzlarınıza basın ve göğsünüzü yönlendirin ve arkanızı sandalyenin arkasındadır. Ayakları orada omuzlarının ve kollarının rahat hissettiği, sandalyesini ve aralarındaki mesafeyi ve masanın arasındaki mesafeyi var. İsterseniz arka yataktan destek alın.

5. Vücudumuz uzun süre oturmamalıdır. Ne yazık ki modern dünyada, zıt algılandı. Aynı pozisyonda çok zaman geçirdiğinizi keşfederseniz, kalk ve vücudunuzu gerin. Elleri, parmaklarını yönlendirilecek beline indirdi ve birkaç saniye bekleme eğilimindedir. O Zemine yerleştirin ve göğsünüze dirseğe kilo verin. Bir seçenek daha: yere yerleştirin ve kollarınızı ve bacaklarınızı yavaş hareketlerle birkaç dakika açın ve bacaklarınızı bir kenara çevirin.

6. Abdominal ve pelvik bölgedeki kaslara etkili bir yoga ekseni, dik ve gelişmiş vücut dengesi.

7. D vitamini, kemikleri güçlendirmek ve güçlendirmek değildir. Günlük alabileceğiniz miktar 600 yıldır 70 yıldır.

8. Çoğu insan, topuklarının toplam ağırlığını verir, ayakların topuklarına neden olur ve eklemler üzerindeki basıncın geliştirilmesine neden olur. Siz ayaktayken kilonuzu her ayakta tartışın.

Ve son bir öneri: Yüksek topuklu ayakkabılar ortasında, yerlerinde değiller. Oldukça düz, düşük paragraflar veya spor ayakkabı kullanmak mümkündür. Çakıl gibi sert topraklarda çıplak duran kumla bitmiş, tutumunuzu ve dengenizi güçlendirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.