30 yaşındaki anne bir süpermodeldir … tututlu kroes, kusursuz yüz ve vücut genlerinden kaynaklanıyor olabilir, ancak her kadının güzellik sırları vardır. Favorilerimizi seçtik.

1. Basit bir cilt bakım rutini var. Yoğun makyaja maruz kalan cildi rahatlatmak için günlük yaşamda her zaman çok az makyajtır. Nem için, elektrik yağ için yağ genellikle sadece BB kremini, dudakların parlaklığını ve maskeyi telafi etmek için kullanılır.

Doutzen Kroes'in güzellik sırları !

2. En iyi güzellik sırrının sekmeleri çekmek olduğu söylenir. Bu, insanı etkileyici hale getirdiklerini fark etti.

3. İki çocuktan sonra, hala genetik şans ve aktif ve aktif yaşam karnında olma eğilimindedir. Örneğin, modelden önceki toplam kullanım ömrü başlamadan önce, modelin çalkalanmasından sonra düzenli olarak eğitilmiş, sonunda bale ekledi. Bal, uzun, ince ve dar bir vücut yarattığını söylüyor. Buna ek olarak, brokoli ve alkol gibi gazlar ve içecekler, iş gezileri ile uğraşmadıkça, sürekli şişlik ve tüketilen organik besin maddelerini tüketebilecek tüm yiyecek ve içeceklerden kaçının.

Doutzen Kroes'in güzellik sırları !

4. Şeker gözlerinde zehirin algılanabilir. Güvenilir olduğuna inanıyoruz ve neredeyse yediğimiz her şey, tüm ailenizi şekerden mümkün olduğunca sürdürür. “

5. Parfümünüz her seferinde, bileklerinizdeki darbe noktalarını sıkılaştırın. Ayrıca havada biraz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.