David Zwirner Gallery, De Me Aşk Sergisi

Sevgi sergisi. Bu ay, New York’ta Yayoi Kusama’daki David Zwirner Galerisi’nde başladı, bize en yakın hikayeyi hatırlattı. Ve yolun “çılgın sanatçısı” …

Moda dünyası bize her mevsim büyülü bir masal ve her zaman üzgünüz, bu rüya yeni ve farklı etkisidir. Bununla birlikte, çoğu zaman immün replasmanda ve anlatıcının hikayesindeki krepler, insanları etkileme potansiyelinin en güçlü olanıdır. Bu noktada, bu noktada, bu noktada, bu noktada, kenar sanat sınırını tanımayan isimler ve sanatın akışlarının gücü ileriye dönük bir adımdır. Sanatla yolundaki anıt yeni bir şey değil, ancak aralarındaki kenarlar hiçbir zaman belirsiz değildi.

Birkaç yıl önce dönersek; 2012 yılında Louis Vuitton, 2012 yılında pop-art akışının önemli adı olan, Japon sanatçısı Yayoi Kusama ile birlikte giyim ve özel aksesuarların önemli bir parçası olan bir giyim ve aksesuar koleksiyonuydu. Önceki bir hayvanlar, Takashi Murakamis, Julie Verhoewen’in resimleri, Stephen Spora’nın grafitinin, markanın tasarımında da görüldü.

Eğlence ve sanat : moda'nın trend ikilisi !Louis Vuitton

Benzer şekilde, Le-Tan Olimpiyatları ve kitaplarla yaz üssü, pop kültürünün estetik çizgisini yaratıcı fantezi ile birleştiren mizahi tasarımlardır. Londra’daki erkek moda haftasında, Londra’da bir makyaj eğilimi olarak makyaj eğilimi olarak yasalları bulamadık.

Eğlence ve sanat : moda'nın trend ikilisi !Yazbukey, Olympia Le Tan, Agi & Sam

Moda sanat işbirlikleri, üretilen kozmetik ürünleri, tüm alanlarda takı için aksesuarlar ve sayısız markalar ve çıkmaya devam edecek. Modifikasyonlar sadece koleksiyonları değil, aynı zamanda bunları nasıl sunacağınızdan da. Podyumlar havuz havuzu vardır, kafeteryaya veya markette dönüştürülürler, peygamberler peygamberler sahnedir. Hepsi, kullanıma hazır koleksiyonları “bitmiş tekstil ürünü” ve tabii ki, biraz eğlenmeye hazırlamak için yaratıcılığı yüceltmektir.

Eğlence ve sanat : moda'nın trend ikilisi !Chanel

Madalyonun bir yoğurma yüzüne sahiptir; Hızlı fast food’ın hızlı moda versiyonu çok hızlı. Her ne kadar kusurlardaki markaların tüketilmesi, eğlence ve şans önerdiğini gösteriyor olsa da, bugünün tatlılarından aldığımız zevkten zevk almaya çalıştığımız bir gerçektir.

Eğlence ve sanat : moda'nın trend ikilisi !Leitmotiv, Moschino, Viktor & Rolf

Bitiş noktasını, konunun derinliklerine gitmek yerine Yves Saint Laurent kelimesine sokacağız; “Moda gelmeli ve sonsuza dek yaşamak zorundadır.” Evet, hiç kimse moda bir kurban olmak istemiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.