İyi bir saç kesimi tarafından yaratılan izlenimi hiçbir fiyatı yoktur, ancak saçınızın modeli de modelin yanı sıra etkileyici olmalıdır. Yaratıcı dokunuşlar ve ilham vermek istediğiniz klasik bir hava taşıyan en iyi 5 kısa saç stilleri.

Klasik tarafı ayırın.

Yanal olarak ayrılmış klasik bir kuaför, iki şekilde çok iyi bir seçenektir. Hem günlük yaşamda hem de isterseniz zarif ve parlak görünmeniz için çok fazla çaba ihtiyacınız yok. Bu kesim, üst kısmı açıkça saçın ayırt edici olması için biraz daha uzun olduğunda en iyi sonucu verir. Brierdin Brierdin’i ustura gibi bir manzaraya uygulayın ve sipariş edilen ancak katılımsız bir görünüm için parmaklarınıza dikkat edin veya uyun.

Erkekler için en iyi 5 saç modeli

Doğal dalgalar

Zamanın çoğu, kontrol edilecek kıvırcık veya dalgalı saçlarla uğraşmak yerine pratik, güncellenmiş ve fazla bakım yapmayan bir stil tercih eder. Dozu etkileyici bir şekilde daha kısa bir sayfa bırakarak veya doğal dalgalarla zahmetsiz bir görünüm kazandırabilirsiniz. Modeli vurgulamak ve şekillendirmek için, saçınız ıslakken krem ​​veya balmumu oluşumunu uygulayın.

Erkekler için en iyi 5 saç modeli

Üst uzun

Tapaslar daha uzun ve hacimli bir saç modelidir, rock yıldızını içeride gerçek dünyada yaparlar. Yüze ofisin üst kısmına gece kulübüne yaklaşır almaz, yan tarafta, yan paneller ve arkada iken bir kesim seçin. Ses seviyesini üretmek için, saçı önünüzdeki makine ile kurutun, balmumu veya yayılma çizgilerini uygulayın, saçınızı parmaklarınızla birlikte ve yukarı parmaklarınızla şekillendirin.

Erkekler için en iyi 5 saç modeli

Düşük olduğunda kısaltıldı

Üst kısmın tepesinden, saçlar bu yıl artan eğilimler arasında kademeli olarak kısalır. Kısa bir kısa, sayfalardaki sıfır sayısı ve sıra sizin için sorun değilse, bu stili neredeyse tüm kesimlere uygulayabilirsiniz. Saçınızdaki görünümünüzü yüksek ve yumuşak bir şekil vererek veya büyük bir açıyla sörf yaparak hareket ettirin. Bu tarz, oldukça kısa ve katlanmış saçlarla üstte iyi görünüyor. Kırışıklıkları tespit etmek veya eğitimli bir ifade için pürüzsüz ve yumuşak bir görünüme karar vermek için güçlü bir tutamağa sahip bir saç ürünü kullanın.

Erkekler için en iyi 5 saç modeli

Dağınık, dağılmış

Kısa saç kesimi ve kısa saç kesimlerinde modern bir yorum eklemek için kahkaha ve kırışıklıkları kullanın. Uzunluktaki farklı katlar birbirleriyle karıştırılır, saçınızı çok şey yapmak zorunda kalmadan karakterlere ekleyin. Tamamen kısaltılmış alt sayfalara ve bu tarzda şeffaf bir tıraş makinesi ile hareket ettirin. Olağanüstü bir görünümün ardından Lint’inizi uzun süre tutun. Bu stili şekillendirmek de çok kolaydır. Tek yapmanız gereken en sevdiğiniz saç ürününüzü nemli veya kuru kıllara uygulamak.

Erkekler için en iyi 5 saç modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.