En taze ve zarif ekipman bile işsiz bir deriyi çalıştırmak için yeterli değildir. Cildinize gözlerinizde bakarsanız, düşünüyoruz. Çünkü temel günlük bakım için ihtiyaç duyanlar çok karmaşık değildir. Temizlik ve nemlendirme için etkin fiyata 12 ürün seçtik.

Günlük temizlik

Yüzünüzü her zamanki sabunla kırarsanız, biliyoruz, sonuç muhtemelen gergin ve kuru bir cilttir. Sabun bırakın, ellerinizi kolayca çıkarın. Cildin doğal dengesini bozmadan cildinize tuvaletinize iyi bir yüz temizleyici yerleştirin.

Fiyatı 100TL'den düşük 12 erkek bakım ürünü

Derin temizlik

Erkek deri kadının derisinden daha kalındır ve gözeneklerden daha geniştir. Bıyıkları ve cildi sakalın altına yerleştirin. Bir yüz kabuğu ile, cildinizdeki kir ve yağları haftada bir kez ortadan kaldırabilir ve bu nedenle daha rahat hale getirebilir ve bu nedenle daha yumuşak hale gelebilir.

Fiyatı 100TL'den düşük 12 erkek bakım ürünü

Yastık

Her erkeğin derisi, yağlı olarak nem gerektirir. Gelecekteki bir yaşam, nem ve korumayı garanti eden ve cildi yenileyen iyi bir nemlendirici veya sonrası bir sonrasıdır.

Fiyatı 100TL'den düşük 12 erkek bakım ürünü

Oküler ortamı

Göz, çevresinde ayrı ürünler kullanmak için faydalıdır, çünkü kırışıklıklar bu bölgede meydana geldiğinden, kırışıklıklara karşı çok incedir. Retinol, kafein ve Q10 gibi etkili içeriğe sahip göz kremlerini deneyin.

Fiyatı 100TL'den düşük 12 erkek bakım ürünü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.