Ünlüler, ünlü dava ortasına düştüğünde, ünlüler profesyonel fotoğrafçıların yerleşik ortamına girerken, her bir fotoğrafa girmeyi beklemiyorlar. Özellikle selfie söz konusu olduğunda. Ancak, kötü fotoğraf yok, onlar kötü poz söylüyor ve başladık …

1. Fotoğrafı çekmeden hemen önce ışığa bakın. Doğrudan ışık kaynağına bakıyorsanız, gözlerinizi azaltın, gözlerinizi parlattığınızdan ve fotoğrafta kırmızı olmasını engellediğinizden emin olun.

2. Açıya dikkat. Çok az yüz simetriktir ve doğrudan kamerada nadiren iyi sonuçlardır. Yüzüne derinden kazanmak için kafayı yüzüne hafifçe çevirin: Yüzün yarısını kamerayı sevdiğiniz şekilde çevirin.

3. Kamerayı daha yüksek bir başlığa tutun. Düşük bir açıda aşırı kilolu ve dental olmaları muhtemeldir. Bununla birlikte, bu açı boynunuza ve bagajız seyrelticilerinizi, kolayca görünmesini gerektirir.

4. Fotoğraflarında ateş ederseniz, tek bir yerde oturun. Kalçalarınız ve buzağılarınız daha ince görünüyorken bacağınızı bacağınızı almayı unutmayın.

5. Selfie’yi çekerken kamera merceğine veya ekranda başka bir yere bakın.

6. Nasıl poz veriyoruz? Cevap: Vücudunuzu biraz bir kenara çevirin, diğerinin önüne bir ayağa bakın, kalçanıza bir el koyun ve başınızı hafifçe yatırarak lene bakın. Kesinlikle çalışır.

7. Yinelenen çamtan kaçınmak için, boynunuzu biraz genişletin ve alnınızı kaldırın ve çamınızı çok kolay eğin.

8. Size en ince yüzünü göstermek için gülümserken dilinizi damakınıza yapıştırın.

9. Yüzünüzdeki garip gölgelere uyulmaması, cildinizin solunması için doğrudan bir ışık kaynağı altında bulunmamaktadır. Yönetmen aydınlatmanın arkasındaki aydınlatmanın arkasındaysa, asla vermezsiniz. Camın kenarında, örneğin doğal ışık yerine.

10. Yapılandırıldığında doğrudan güneş ışığına maruz kaldıysanız, gözlerinizi azaltın, bu da çene şeritinizin altındaki yiyeceklere neden olabilir. Öğle yemeği yerine öğle yemeği gece ve öğleden sonra saatleridir. Aslında, Sunrise ve Sunset’in mükemmel fotoğrafları için en iyi zaman.

11. Arka plana dikkat çekmek için bir hedefiniz olmadıkça, tutum sağlamak için parlak renkli arka planları tercih eder. Özellikle, beyaz bir arka planın önünde durursanız, yüzünüz daha hafif ve daha hafif görünecektir.

12. Artanızın fotoğrafta göründüğü konusunda endişeliyseniz, en çok kullanılan yöntemi deneyin. Çantanızı kamufle etmek istediğiniz alanın önünde tutun.

13. Kurulum sırasında uzanırsa, tutumunuzu gidermek ve fotoğrafa kişiliği eklemek için elinizde zarif veya eğlenceli bir şey elde edersiniz.

14. Tecrübeli fotoğraflarda soluk cildi bekleyen problemi ortadan kaldırmak için.

Işıklar içeren ince dokuya sahip bronces idealdir. Ayrıca, elmacık kemikleriniz, merkezi pembe pedde bir rouge olan, renkli bir ruj (karanlık ve halılardan kaçının) dudaklarınızda.

15. Hazırlanmadıysanız, yüzünüzdeki yağları yumuşak bir peçete ile sıkıştırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.