Aktif bir yaz!

Canlı bir yaza giriyoruz! Bu sezon aktif giysiler spor ve günlük giyimde öne çıkıyor. Midi etekler ve pileli midi etekler spor ayakkabılarla eşleştirilmiştir. Spor taytlarda siyah ve neon renkler sezona canlılık katıyor. Bu yazın çok enerjik ve dolu geçeceği şimdiden belli …

Geniş seçim

Sıcak havalarda ısrarcı olmamak ve geniş kararlar almakta fayda var. Sezonun modern ve renkli “spagetti kayışları” ürünlerimize tazelik getiriyor. İpek gömleklerle birlikte buz mavisi jeanler renkleri ve şekilleriyle gözleri ve vücudu yeniler. Bir başka popüler sıcak hava kombinasyonu, kırpılmış üstlerin altındaki yüksek belli pantolonlardır. Sade, şık ve rahat şekilleriyle yazlık ince yakalı A kesim elbiseler.

Renkler ve desenler

Sezonun favori renkleri mavi, pembe ve pudranın bebek tonları … Bu yaz tüm parçalarda soft tonlar göreceğiz. Kış kombinlerinin olmazsa olmazı siyah ve beyaz ise yeni sezonda hakim olmaya devam ediyor. Renklerle bütünleşen geometrik desenlere “sonraki” diyoruz … Çizgili ve puantiyeli desenler öne çıkıyor. Ayrıca bu desenlerin kombinasyonu son derece uyumludur …

Vintage ve denim

Denim meraklıları kot şort sevgisini sürdürüyor. Kot şortların en güzel yanı, rahat, erkeksi bir şıklık sunan büyük boy ceketlerdir. Yaz aksesuarları, zaman makinesinden fırlamış gibi görünen ilkel mücevherler ve güzelliği doğadan gelen doğal görünümlü aksesuarlardır.

Yaz geceleri Diğer

Yaz gecelerinde düğün, parti gibi özel günler için ideal … Küçük korse üstler, yumuşak işlemeler ve işlemeler bu önemli akşamlarda bizlere eşlik ediyor. Sifon perdeler, transparan şekiller, sırt yakaları, dar kesimler, derin V yakalar ve boşluklarla eğlenceli ve sıcak yaz geceleri bizi bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.