Kendinizi güneş ışığından korumak ve daha rahat görünmek için gözlerimizi kesin. Zaten yüzlerce üretmek için amaçları vardı. 1900’lerin başında, Hollywood Yıldızlarının Pione’de şık olabilirler ve kişisel tarzın önemli bir parçasıdır.

Teese Dita sadece güneş gözlüklerinin gücünü küçümsemiyorsanız. “Veya” Güneş gözlüklerini seviyorum. Biraz ve rengim var, “Alessandra Ambrosio’yu düşünebilirsiniz.

Kısa yolda görünen en büyük garantör formu onlardan geçer. Özellikle, tamamen yüzünüzde, çizgilerini dengelemek, saçınıza ve cilt renginize ayarlayın. 2015 ilkbahar mevsimi, bu konuda sayısız yaz sezonu modelleriyle işimizi yapar.

Güneş gözlükleri sezonu açıldı

Oscar de la Renta

Güneş gözlükleri sezonu açıldı

Büyük çerçeveler

Aslında, büyük yerine ilk defa göz korkutacak kadar büyük çerçeveler. Bununla birlikte, beklenenden çok daha rahatlar, ancak oküler atmosferi tamamen çevreleyen gözün güzel bir manzarasını sundukları için klasik ve kadın bakımı yoktur.

Güneş gözlükleri sezonu açıldı

Renk pencereleri

Sezonun eğilimleri altındaki renkli pencereler Lacoste, Prada ve Moschino, Lacoste, Prada ve Moschino, Lacoste, Prada ve Moschino, Lacoste, Prada ve Moschino dahil olmak üzere birçok markanın aksesuarlarının toplanmasıydı.

Güneş gözlükleri sezonu açıldı

Salvatore Ferragamo.

Renkli çerçeveler

Bazen, siyah, bazen aynı tonlarda gözlüklü, bir süre, bir süre, bir süre, bir süredir, bir süredir, renkli çerçevelere getirilen yaratıcı yorumlar renkli tonlarda tanınmıyor.

Güneş gözlükleri sezonu açıldı

Kare ve oval modeller.

Oval çerçeveler bir retro hissi giyerken, kelimenin tam anlamıyla soğuk bir manzara yaratırlar, tasarımlarında kullanılan deri ve ahşap gibi malzemelerle kare sonbahar modelleri.

Güneş gözlükleri sezonu açıldı

Van Noen kurutulur.

Retro Güneş Gözlüğü

Malum geçen sezon 60, 70’lerin moda sahnesinde yüksekliğini gösterdi. İlkbahar yaz sezonu, tüm tasarımlar gibi güneş gözlüklerinde gözlük eğilimini vurdu. 70’lerin ruhunu, Emilio Pucci’deki ruhunu birçok bakla, Gucci’ye kadar taşıyan modelleri gördük.

Güneş gözlükleri sezonu açıldı

Emilio Pucci.

Diğer yıldızlar

Sezon için, tüm geometrik şekiller, Emporio Armani, 3.1 Phillip Lim ve Paul & Joe markalarına ek olarak, modern yorumlarla tekrar yuvarlak gözlükleri. Chanel’de olduğu gibi, varlıkların yokluğu “şeffaf bir tasarım, parlayan, örnekler, kediler ve kedilerin gözleri, öncü bir eğilimin yeni bir pozisyonunda çerçevelenmiş olan ortalama modeller, degradenin varyasyonları ve Elbette klasik havacıları tamamlamak için kurs., Yaz kombinasyonları. Hazırlar.

Güneş gözlükleri sezonu açıldıChanel,  Phillip LimGüneş gözlükleri sezonu açıldı

Moschino, Roberto Cavalli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.