Guess 2015 İlkbahar-Yaz kampanyasında Gigi Hadid 
 

Tüm yaz sonra güneşe girdikten sonra cildinize davetsiz misafirlere girmek mümkündür. Neyse ki, cilt lekeleriyle gecikmesi zordur, ancak imkansız değildir.

Bunu ilk netleştirelim. Leke oluşumunda, güneş, dünyaya ulaşan UV ışınları değildir. Ve belirttiğimiz noktalar, cilt sürekli güneşe maruz kaldığında meydana gelir. Birçoğumuzdan bu yana “yaz tatilleri”, ne yazık ki, bu fırsatı gözden kaçıracağız.

Güneşin dışında, hamilelik, hormonal değişiklikler ve bazı hastalıklar da lekelerin oluşumuna yol açabilir, bu durumda mevcut lekeler güneşin altındaki altta gizlenmiştir. Cildin kurallarını tamamen yok etmek mümkün olmasa da, doğru yöntemlerle ve düzenli uygulamalarla etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bir sonraki seçeneklere aşağıdaki şekilde bakarsanız …

1. C vitamini ve bir antioksidan, günlük bakım kremi olarak hücre yenileme ve kollajen oluşumunu kabul eden cilt yenilenmesi ve aydınlatma ürünlerini kullanabilirsiniz.

2. Ardışık, düzensiz ve hassas cilt bakım ürünleri, alkol ve parabolik ciltlerle temasa geçebilirsiniz.

3. Kısa bir süre için dışarı çıksanız bile, Sun Raver’ı kullanabilirsiniz.

4. Soyma kimyasallarının uygulamalarını keşfedebilirsiniz, ciltteki renk farklılıklarını çözmeyi ve cildi teşvik etmeyi amaçlayabilirsiniz.

5. Bu amaçla, lazer uygulamaları ve geniş dalga boyu aydınlatma sistemleri de kullanılır. Lazer tedavilerinde, problemin renkleri, leke ve sağlam uygulamalar üzerinde yatma sorununda da mevcuttur. Ancak, profesyonel bir uzmandır ve bir merkezdir, böylece durum daha kötü değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.