Bedenlerini seven herkese iyi bir yol, genç olan ve yaşayan bir cilt 6 ile dolu olan tüm erkekler için iyi bir yol. Avantajları çok, hasarsız …

Yüz temizleyici

Çoğu erkek gece ve gecelere göre yağlanma eğilimindedir. Yağın fazlası cilt üzerinde kalabilir ve gözenekleri bloke edebilir. Sabahları tıraş etmeden önce, yüzünüzü su ile iyi bir yüz temizleyicisi ile kullanmak zorunda değilsiniz.

duş jeli

Köpüklü sabun gerçekten iyi değil. Cildi tahriş etmeyen bir temizleyici kullanın, bu yerine sabun değil. Aksi takdirde, cildiniz kurutulur ve bu sizi daha yaşlı gösterir. Unutma olmadan, çok sıcak bir duş aynı etkiyi yapar.

Nemlendirici

Sabah yüzünüzü yıkadıktan sonra, ikinci adımınız nemlendirilmelidir. Bunu genellikle bunu yapmak neden önemlidir? Banyo kabininin tepesindeki iyi bir nemlendirici, sabahları taze ve eğlenceli olmaya yardımcı olduğundan, nemle korunmamanın, onu koruduğu, rahatlattığı, rahatlatması, çabanın görünümünü en aza indirir ve ihmal edilmeyen görünümünü en aza indirir. Dikkatli bekle. Cilt tipiniz normal veya kuru ise, yağ, yağlı veya problemli duruma dayanırsa, su bazlı su bazlı kullanabilirsiniz.

Soğuk mesaja kötü haberler: Gözdeki normal nem rahatsız edicidir, bu yüzden düşünmeyin bile. İnce çizgiler ve kırışıklıklar, gözün önündeki gözün önünde üretilir ve cildin yüzün diğer yüzeylerine kıyasla üç katına çıktı. Bu nedenle nem daha ihtiyaç duyar. Göz kapaklarınızın günde yaklaşık 20 bin kat olduğunu biliyor muydunuz? Ardından, hak ettiği ilgiyi gösterin ve göz kremi kullanın. Ürünü seçerseniz göz önünde bulundurduğunuz kelimeler: Kollajen sentezini, hyaluronik asit, hücre yenileme ve maksimum nem ve kapatma için ayarlanması (endişelenmeyin, merak etmeyin, iyi sebep).

Vitamininizin banyosunun dolabında durduğunu, sabahın erken saatlerinde gitmesine izin ver ve hatırlayın. Soruşturmada, kan dolaşımının deride E vitamini, bibaryotes ve C vitamini kaynakları ile ciltte kullanıldığı ortaya çıktı. Özellikle E vitamini sağlıklı bir cilt değilse. Yaşlanmanın etkileri söz konusu olduğunda kesinlikle önemli bir destekçidir. Bir vitamin takviyesi almak yerine, E vitamini, Z. B. ayçiçeği, badem, varlıklar, fırında, fındık, tüketmek bakımından zengin olabilir.

Su şişesi

Senin tarafını kaçırmayın, bu Kader. Hidrasyon cildinizin yarısını sağlayabilir, ancak yarıya kadar. İçeriden nemlendirmelisin. Günde iki litre suya ve dehidratlanmış gövdeye sahip olmak için alkol ve kafein içkisini abartmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.