Kadınlar kendileri veya diğer kadınlar veya erkekler için giyinmiş midir? Bu soruyu tek bir cevapla cevaplamak için elbette zordur. Kadınların kendilerinde kendilerini iyi hissettikleri için ilk önce bir şeyleri almak istediği gerçeği. Ancak, kendimize erkekler kadınlarda en çekici bulduğunu soruyoruz.

Mini tekrar listedeki ilk. Dört istasyon mini eteklerdir ve hafif taşınabilir kıyafetler de birkaç kombinasyon oluşturabilir. Öneri; Köşeyi tersi yapın ve etekleri terliklerle klasik yapın. Bu yaz dikkatini, geniş ve renkli desenleri gardırobunuza ekleyin.

Kadınlarda çekici bulunan 5 kıyafet ..

Detaylar ama dozda! Cazibesini kaybetmeyen renk değiştirme, her mevsim kıyafetinde başka bir yer bulmaktır. Araştırmaya göre, erkekler en çekici yedeklemeyi bulurlar. Kostümün ayrılığını kaçırmak istemeyenler için bir öneri; Kıyafet boyunca bir denge oluşturmak için sırt, omuz veya bacak olmak yeterlidir.

Kadınlarda çekici bulunan 5 kıyafet ..

Vücudu saran ve bol renk alternatifiyle ilkbahar-yaz sezonunda da vitrinleri ele geçiren skinny (dar) pantolonlar, erkeklerin çekici bulduğu parçalar arasında. Pantolonlarınızı tamamladığınız bluz, tişört ya da kazakların önemli olduğu unutmayın. Öneri; Biraz fazlalığınızın olması skinny giymenize engel değil. Üst kısımda dökümlü modeller kullanabilirsiniz.

Kadınlarda çekici bulunan 5 kıyafet ..

Birçok erkek gömlek

Araştırmaya göre, erkekler kendi kostüm parçalarını taşıyan kadınları sever. Bu nedenle, bir sürü insanın gömleğini comininize ekleyebilirsiniz. 2015 yılında, öne çıkan maskeli bir güçten oluştuğunda bunu avantaja çevirebilir. Öneri; Gardırobunuza beyaz gömlek eklemeyi unutmayın.

Kadınlarda çekici bulunan 5 kıyafet ..

yüksek topuklu

Seksi seksi bulamayan erkekler neredeyse hayır, ama kırmızı ayakkabının yeri bir başkası! Kırmızı bir rujla, bu% 100 etkiyi artırabilirsiniz.

Kadınlarda çekici bulunan 5 kıyafet ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.