Erkek dünyasının büyük üyeleri sakal bir sebepten ayrıldı. Zarif ve taze tarzın bir unsuru olarak, sakal bizi, arkamızdaki gerçekleri ve ilham ilham kaynağını sorgulamamızı dile getirdi.

Neden sakal adam bıraktın? Lastikler, erkek veya entelektüel bakış? Belki sebep sadece ücretsiz tıraş olmaktır. Kişisel sebeplerden dolayı onlara gidersek; Sakal rahat, yıllardır faydalıdır, gerekirse gıdayı kaydeder, cildi güneşten korur, hatta uyumlu uyumlu modelin desteği bile bir yüzde, uyumlu bir model desteği, özellikle de çekicilik.

Tüm bunları desteklemek için tarih ve bilimsel verilere ulaştığımızda; İlk olarak, sakal, Eze’den bir prestij, güç ve erkeklik sembolü olmuştur. Örneğin, yatağın ortaçağ yönteminde kesintisi, suçluları küçük düşürmek için kullanılan bir yöntemdir. Bir erkeğin sakalının da çok kırılmasın, yaptığı düelloya davetiye yaptı.

Antik Yunan’da, eski Mısır’daki olgunlaşmış, Antik Mısır’daki krallığın sembolü olan Barts, Wikübinge için önemli bir unsur olan BARTS, soruşturmadan sonraki sekiz yıl daha büyük göstermektedir. Eğer daha fazla soruşturma gördüyseniz, erkekler ve kadınlar, eğer sakalları ise erkekler ve kadınlar tarafından algılanacaktır. Bazı araştırmacılar, bunun diğer erkeklere daha ürpertici bulmalarını sağladığını düşünüyor.

Gözünüzdeki etkiyi canlandırdıysanız ve sonunda sakaldan ayrılmaya karar verdiyseniz, Hollywood yıldızlarının soğuk sakal modelleri ideal stili bulmak için yola çıkarabilir.

Ama hatırla; Bu çalışma yeterli çaba, zaman ve bakım gerektirir. Bu nedenle, yüz formuna ve hemşirelik evlerine göre bir model seçin. Eğer soğuk algınlığınız varsa, her sabah tıraş olun. Sakalın da güçlü bir disiplin göstergesi olduğunu söylüyor muyuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.