Burberry Prorsum.

Kariyerin yeni bir işe başladığınızda veya profesyonel imajınızı güçlendirmek istediğinizde başlarsa, “Başarı için giyinme” anlamına gelir. Profesyonel ilişkiler ilk izlenimle başlar ve iş kostümü görsel müfredatları gibidir, onlara onlar hakkında çok şey söyler. İşte mesajı ortamınızın herkese iletmeyi kolaylaştıracak ipuçları.

1. Uygun ekipmanı seçin. Çok rahat olmalısın, çünkü en genç Jean ve T-Shirt’i takımınızdaki kullanmak istiyorsunuz. Bu amaçla, pantolonun kaptan ve kumaşın boyutları, tarzınız ve vücudunuz için tamamen uygundur. Zarif görünmek için servet harcamak zorunda değilsiniz, ancak bitkiler, kumaş ve ekibinizin kesilmesi yüksek kalitede olmalıdır.

2. Doğru gömleği seçin. Gömlek, seçeneklerin seçenekleri ile sınırlı olan bir gardıropta kişisel stili ifade etmek için iyi bir araçtır. Ana hatalardan biri yakalarla ilgilenmiyor. Demir, ihmal edilen, boynun etrafındaki boyn, kolye, gömleğin bir direk gömlek olup olmadığı, resiminizdeki noktaları otomatik olarak daha az depolar. Bir kravat kullanmazsanız, plastik veya manyetik makinelerin çubuklarını içeren gömlekler tercih ederim. Bu arada, olasılıklarınız soruşturmaya, açık mavi gömleğe ve donanmaya göre taşınması gerekir.

3. Yetkili idealler görünen karanlık takımlar. İnce çizgiler, düz veya küçük desenler içeren koyu mavi ve siyah takım elbise, TABA rengi, zeytin yeşili veya gri sesleri üreten samimi ve ılımlı bir havayı dengelemek.

4. Yaz sezonu takımını kullanmak için çok sıcak mı? Haki spor ceketleri hafiftir ve her renk kombinasyonunu ortadan kaldırır. Blazer ceketlerdeki en basit ceket türlerinden biridir. Hafta sonu Jean, hafta içi şeylerin pantolonuna uyan beyaz veya mavi tonlarda gömlekler ve ikizler içeren harikalar yaratma potansiyeline sahiptir.

5. Yüksek kaliteli deri ayakkabılarına yatırım yapın. Siyah siyah, gri siyah veya kahverengi gri takım elbise, koyu mavi ve siyah veya bordo ayakkabı ile dolu.

6. Herkes bilir, ama umrumda değil. İlgilendiğiniz parti olmak. Temiz ayakkabılar, cilalı, gömlekler ve pantolon pantolonlarda rahatsız ve tam oturma ceket pantolonları, ayrıntılara dikkat eden profesyonel bir kişi olduklarını gösterir.

7. Kıyafeti, saçları kötü olsa bile, saç kesimi kötü olsa bile, vereceği izlenimidir. Bakım çivileri için aynı ve sakal dolu da geçerlidir.

8. Ofiste Jean kullanıyorsanız, koyu yıkama, gömlekli her şeyle, en kullanışlı seçeneklerle birleştirilebilir. Tabii ki, hoşgörü, ağartılmış, soyunmamış ve yeterli olmadıkça.

9. ve aksesuarlar. Kemerinizin her zaman ayakkabılarınızla yönlendirildiğinden emin olun. Kravat kullanırsanız, ceket cebinizde zarif bir el. Sırt çantası yerine klasik bir kollu bir evrak çantası veya deri çanta seçin. Bu yüzden hem tam zerafeti hem de ceketinizin ömrünü uzatıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.