Under Armour ‘I Will What I Want’ Kampanyasının Yüzü Gisele Bündchen
 

Kadınların zihinsel sağlığımızı korur, böylece egzersiz yaptığımıza inanıyoruz. Bir terapi türü olarak kullandığımız yöntemler yoga idi ve Pilates’in başını uzun süre sarstı. Ama şimdi tonlarda güçlü bir rakibim var: Boks.

Zırhlı ünlü Amerikan spor giyiminin yüzü olan Gisele Puffs, savaşçı kampanyaya girdiğinde gerçekten şaşırmadı. Brezilyalı Supermodel, Yoga, Pilates, Sörf, Voleybol, At Binme ve Kung Fu’sının yanı sıra tam boks tutkusundan dolayı. Bundchen, her yöne daha güçlü hissettiğini söylüyor, en güçlü kadınlar arasında birçok kez ekleyelim.

Mükemmel Toplantı: Yoga ve Boks

Ancak merak uyandıran tek “süper kadınsı” değil. Cara Delevingne, Kendall Jenner, Alessandra Ambrosio, Gigi Hadid, Adriana Lima, Karlie Kloss, Douterco Kroes, Nadine Leopold, Joan Smalls, Kaç model, bok.

Mükemmel Toplantı: Yoga ve Boks

Güçlü güven hissediyor ve bu şokla ilgilenecek kadar bir neden. Daha büyük çerçeveye baktığımızda; Boks vücut ve ruhun iyi göründüğü kadar iyidir. Stres kum torbası ile otururken, bir yandan kemiklerinizi güçlendirir. Yürürler, gerginler, vücudunuzun tüm kaslarını uzatırlar. Erkek bir görünümde erkek ve çiçek neden olursa, birçok yanan kalori var. Tabii ki sınırlarınızı bilmiyorsanız. Bu spor noktası için en ideal olanı, 35 yaşın altındaki ve bir trenin denetlenmesinde yetişmektir. Kendine meydan okumak istiyorsan, bekleyeceksin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.