Çivinin sanatı deniz denizleridir. Hala sahildeyseniz, ilk adımı yapmadan önce temel hareketleri bilmeniz gerekir. Gerisi size bağlıdır; Güvenli suların etrafında dolaşın, ya bir macera …

1. İlk 3 Adım: Vaseline ile nöbeti taşmak için çivinizin çevresini kapsar. Kulağın bir şeridini kullanabilirsiniz. Tırnak emaye şişesini açmadan önce durulanırsa, hava kabarcıkları oluşabilir ve diğer yandan da, iki el arasında ovalayın. Her katı ince bir katmana sürmeyi unutmayın, aksi takdirde, çiviniz kuru kurulur.

2. Tırnak emayeli ve tırnak emayeli arasında koruyucu bir tabaka üreten saydam taban ceket, uygulama için yumuşak bir alt oluşturur, dayanıklılığın dayanıklılığını arttırır ve asetonun ucunu kolaylaştırır ve çivilerinin sararmasını önler. Ve tırnaklarını kullan. Sorun, temel tabakayı ilk adım olarak itmeyi unutmayın. Çivinin çivilerin uçları sırasında ayrılmasını önlemek için, tırnakların üst yarısını tırnakları kurutulduktan sonra sürer.

3. Çivilerde birden fazla renk vermenin en kolay yolu, şeffaf bant kullanın. Örneğin, ilk açık renk açık renk. Sonra emzirmenizin bir kısmını kasetle örtüyorum, BANTA’nın daha koyu rengini sarhoş ettim ve ardından bandı kurutduktan sonra kaseti yavaşça kaldırın (bandı, kineyi soyma olasılığına karşı koymadan önce kapağın kapağını sürün) çiviler). Bu işlem için yapılan farklı şekillerde tırnak bantlarıyla daha yaratıcı tasarımlar gösterebilir.

4. Küçük polipler oluşturmak için, seri hareketlerle başka bir seste birinci katın birinci katındaki çiviyle bir toplu iğne veya kulak şeridini ıslatın.

5. Açık Körfez’de parlayan bir renk geçişi oluşturmak için, küçük makyaj fırçasıyla tırnak ipuçlarına tırnak başlıkları uygulayın. Metal ve camın küçük dekorasyonu, yumuşak balmumu pimiyle çivilere değişebilir.

6. Neon tırnak emaye birimlerinden önce birinci kattaki beyaz oje sürün. Bu şekilde, şişede görünen rengi yakalamak için ince bir neon-tırnak emaye ceket kullanmanız gerekmez.

7. Oje uyguladıktan sonra, farklı renklerde tırnak süsleme pimleri ile çizimler yapabilir veya taze görünmek için taze görünmek için çivinizi çerçeveye taşıyabilirsiniz.

8. Çok sayıda pratik EBRU gerektiren EBRU’nun uygulanması, sudaki oda sıcaklığında farklı tonlarda büyük ölçüde damlama yapılır. Çivilerin kenarlarını kapatmak için, şeffaf bant, kürdan veya kurşun kalem gibi aletlerin bir ucudur, yanı sıra sudaki karıştırma ve çivilerdir. Formu oluşturduktan sonra, 10-15 saniye bekleyin, parmağınızı çevirin ve çivinizi suya yatay olarak suya batırın. Renk tabakasını yüzeyde kullanılan keskin araçların yardımıyla yönlendirin. Parmağınızın yavaşça sudan kurumasını sağlayın ve birkaç dakika kurutun. Pastel renkleri etkileyici sonuçlar için metalik bir sesle karıştırmayı deneyin.

9. Uygulamanın son aşaması, ovaliditesinin kalıcılığını arttırdığından, hızlı bir kurutma topu gibi hızlı bir kurutma top tabakası kullanın.

10. Tırnaklarınızı soğuk suyla tutun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.