Blazer ceketten klasik siyah elbiseye, trençkottan nötr topuklu ayakkabılara, düz kesim pantolonlardan yüksek kaliteli deri çantaya. İş kadınları için ipuçlarımız burada!

teknosehir.com adresimizde ilgili yazıdaki ürünleri aratabilirsiniz. Ofis Modası : Çalışan kadının dolabında olması gereken 7 şey ! İş kadınlarının gardıroplarına yapabileceği en büyük yatırımlardan biri blazer ceket modelleridir. İster konforlu şıklık yaratmak üzere kot pantolonun üzerine, ister klasik şıklık yaratmak için etek üzerine giyiliyor olsun; blazer ceketler her çalışan kadının gardırobunda en az 3 renk çeşidiyle bulunmalı!

2. Klasik siyah elbise

Ofis Modası : Çalışan kadının dolabında olması gereken 7 şey ! Ne aşırı dar ne aşırı bol; ideal kesimde bir siyah elbise iş kadınlarının gardıropları için en temel parçalardan bir diğeridir. Siyah elbise ne giyeceğinize karar veremediğiniz toplantı günleri ya da sadece klasik olmak istediğiniz ofis günleri için olmazsa olmazlardan biridir!

3. Akıllı saat

Ofis Modası : Çalışan kadının dolabında olması gereken 7 şey ! İster klasik bir elbise giyiyor olun ister gömlek ve kot ikilisini; doğru aksesuarlar stilinizi olduğundan bambaşka bir hale sokacaktır. Özellikle doğru seçilmiş bir kol saati söz konusu ise ofis kombininiz çok daha sofistike ve çok daha ciddi bir duruş kazanacaktır.

4. Düz kesim pantolon

Ofis Modası : Çalışan kadının dolabında olması gereken 7 şey ! Yine ofise ne giyeceğinize karar veremediğiniz bir gün ve kendinize kurtarıcı bir parça arıyorsunuz. İşte tam da böyle anlar için gardırobunuzda bulunması gerekenlerden biri de düz kesim kumaş pantolon modelleridir. En az 2 çift siyah, 2 çift nötral tonlar ve 2 çift lacivert bulundurmanızda fayda vardır. Hem gömlek ve bluzlarınızla kolayca kombinlenecek hem de ister topuklu ayakkabı ister babetlerle güzel duracak bu pantolonların üzerinize tam oturmasına dikkat etmeniz yeterli.

Ayrıca şunu okuyun: Ofis stili: kot giyin Kot pantolonunuzu ofise uyarlamaya ve bunları mümkün olan en profesyonel şekilde birleştirmeye ne dersiniz? İşte ofis tarzı kot pantolon giyerken uymanız gereken kurallar …

5. Mavi topuklu

Ofis Modası : Çalışan kadının dolabında olması gereken 7 şey ! Her iş kadınının sahip olması gereken ayakkabı modellerinin başında bej, vizon, pudra gibi ten renklerinde bir topuklu ayakkabı gelir. Seçeceğiniz ayakkabının topuk boyunun sizi en rahat hissettirecek uzunlukta, kalınlıkta ve konforda olmasına özen gösterin.

6. İyi deri çanta

Ofis Modası : Çalışan kadının dolabında olması gereken 7 şey ! Ofis çantası için seçiminizi öncelikle kaliteli materyallerden yana yapın. Dış görünüşü ile stilinize şıklık katacak çantanızın iç tasarımı da oldukça önemli. İçine tablet, ajanda, cüzdan, kalem, anahtar, defter gibi birçok farklı ürünü organize bir şekilde koyabilmeniz ve dağılmadan kullanmanız önemli. Bu sebeple iç kısmı çok cepli deri çanta modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

7. Gabardin

Ofis Modası : Çalışan kadının dolabında olması gereken 7 şey ! Son olarak gardıropların en zamansız parçalarından birinde sıra! Hemen her stille uyum sağlayabilen ve modası hiçbir zaman geçmeyen trençkot modelleri her iş kadının gardırobunda mutlaka yer almalı. Hemen her kombininizle uyum sağlayacak nötral tonlarda trençkotlar seçmenizde fayda vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.