Geceleri sabah toplantılarınız var. Geceleri bir partiye gidiyorsun. Ne alardın? İşte sezonun bir sonraki trendlerini düşünerek düşündüğümüz tarzın önerileri:

1. Daha fazla eril, daha kolay ve cesur … Son yıllarda erkeklerin reçetelerinden çalındığımız ikili ekipler, T-Shirts ve günün sahibi ve günün sahibi ve Wonging tarzında tişört yazdı.

Mevsimlik öneri: kırmızı, elektrikli mavi, sarı hardal, somon ceket pantolon takım elbise.

2. Bu yıl, pantolon kısaltılır. Bermuda’daki “Culotte” adlı Bermuda’daki bu modeller, fierarlar ve mevsimlik kumaşlarla kesinlikle zarif ve derhal.

Ofis'te yapılacak en güzel kombinler !

3. Çizgiler ve desenler … Klasik parçaları taşıyan, kontrastların başka bir adaptasyonunu yakalamak için idealdir. Kalın desenlerin çizgilerinden kaçmayın. Herhangi bir eksikliğiniz varsa, vücudunuzda saklamak istiyorsanız, size farklı bir adreste saldırmak için de idealdir.

Ofis'te yapılacak en güzel kombinler !

4. Resmi bir pansuman ihtiyacınız varsa, birlikte farklı desenler ve renkler getirmeye ne dersiniz? Çizgili, çiçek, puantiyeli veya damalı … küçük bir bekar yap, kendi karma oluştur!

Ofis'te yapılacak en güzel kombinler !

5. Sünger etekleri, ofislere tok kumaşlarla girdi. Klasik gömleklerle tamamlanan bu etekler, renkli bir stiletto, topuklu ve küçük kızlarla doldurulabilir. Bu kadar basit ve modern bir kombinasyon, görüntü ile zor ve etkileyici bir aksesuarı hak ediyor.

6. Elbise … Tüm ihtişamıyla, ilkbahar yaz sezonu kadınların ilk tercihi olacak. 70’lerin ilham kaynağı, minis, minis, atletik uzun kıyafetler, desenleri, darbe, ipek, ücretsiz bir yaz için hazır olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.