Olivia Palermo, Tommy Hilfiger 2015 İlkbahar-Yaz reklam kampanyasında

29 yaşındaki Amerikan sembolü, tasarımcı, model, blogger olivia palermo, sadece kıyafet seçenekleri ile değil, milyonlarca insanın sadece ilham verici değil. Abarttığımızı düşünüyorsanız, Instagram’da 2.3 milyon takipçi olduğunu söyleyelim. Peki, daha yumuşak cilt, kirpikler veya UPS’inizin sağlıklı bir görünümü nedir, kısalıkların güzelliği nedir?

1. Bir kıyafeti tamamlayan en önemli aksesuar, Palermo’nun paspaslı temeli, çıplak dudaklar ve duman-göz makyajıdır; “En güzel, taze, parlak ve doğal görünüm”.

2. Güzellik Tito; “Güneşten uzak durun, çok su, ciltiniz için en uygun kremleri keşfedin ve birçok orman meyvesini yiyin, çünkü antioksidanlarla doludurlar.”

3. Uzun ve dokunaklı kirpikler genlerinize kirpiklerinize borçludur. Bu sorun için eksiksiz bir uzmandır ve tüm arkadaşları inceliklerini öğrenmişlerdir.

4. Palermo, makyajla yatağa herhangi bir durumda mümkün değildir. Bunun hijyenik bir zorunluluk olduğu söylenir. Yönteminiz, tüm yüzünü eşit miktarda vazelin ile ortadan kaldırmak ve makyaj pamuğuyla iptal etmektir. Aynı zamanda, dermatologu yalnızca cilt bakımı için öneren ürünleri kullanır.

5. Ünlü Kozmetik Ciaté London Markası’ndan hemen önce Palermo Nicklos’dan bir oje koleksiyonu yapamaz. Bu renk imzanız gibidir. Annesiyle birlikte kuaförlüğüne gittiğinde çok erken bir şekilde bir manikür ve pedikür yapmaya başladı, dört ya da beş gün içinde yaratmaya başladı.

Olivia Palermo'dan çalınacak güzellik sırrıPalermo aynı zamanda Max & Co. markasının stil elçisi
 
Olivia Palermo'dan çalınacak güzellik sırrı
Fendi Haute Fourrure 2015-2016 davetinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.