Parfümü beğenmeyen bir kadın var mı? Beklemiyoruz. Ne yazık ki, bazen uçuyor ve birkaç dakika içinde bile uçar, hatta çok sevdikleri koku bile. Şimdiye kadarki arasındaki ilişkiyi genişletemiyorsanız, parfümünüzün direncini artırmayı deneyin.

Edt veya edp?

Tuvalet EAU’nun kokusu, Parfum’un EAU sürümlerinden daha kolaydır. EDP, parfümlerin konsantrasyonu daha büyük, bu nedenle aromalar daha dayanıklıdır.

Güçlü alt yerleri seçin

Her parfümün üç aşaması vardır. Üstün not, ilk parfümümü kokladığında burnuna giren kokudur. Genellikle geçici ve hızlı bir şekilde dağılır. Ortalama not, üst notların dağılmasından sonra ulaşan kokudur. Alt not, parfümü sürdükten ve parfümün orijinal karakterini oluşturduktan yaklaşık 2 saat önce hissetmeye başlar. Eğer basıldıktan yarım saat sonra tekrar kokarsanız, dayanıklılığınız hakkında net bir fikriniz var. Pasteri, Amber, Vanilya ve Musk, hayatın en uzun hayatı arasında.

Suyunu sıkmak

Banyo ile, buhar sayesinde gözenekleriniz yanıyor. Duştan çıkan parfümden kaçarsanız, koku gözenekleriniz tarafından daha iyi emilir, cildinizdeki nemle çevrilidir ve parfümünüz daha kalıcıdır.

Cildinizi nemlendirin.

Parfümler, yağ derisinde kuru ciltten daha dayanıklıdır. Parfüm kullanmadan önce, cildiniz yeterince nemlendirilmelidir. Krem kollara ve bacaklara yol açacak, parfümü emirken dayanıklılığı artıracaktır.

Bileklerinizi birbirinden ovalamayın.

Bilek parfümü sıktıktan sonra ovulduğunda, daha yüksek notları normalden daha hızlı sürün, böylece parfüm direncini azaltılacak şekilde uzatmaz.

Nabzını koy

Vücudunuz, örneğin hissedebileceğiniz noktalarda dürtünüzü hissedebileceğiniz noktalara dayanmaktadır.

Petrolden yararlanmak

Vaseline, yoğun ve emici kumaş sayesinde, nabız noktalarınızı sürün, parfüm cildinize daha uzun sürer.

Yürütmek

Havadan geçmeyi ve yavaşça havadan geçmeyi denediniz mi? Bu şekilde, hatta bir ışığı dağdırdılar, ancak vücudunuzdaki uzun süredir devam eden bir koku.

Fırçanızı saçınıza çekmeyin

Saçı doğrudan kurutmak için alkollü bir koku oluşturun. Bunun yerine, parfümü saç fırçanıza sürükleyin. Kılları hasar gördü ve onlar nasıl istedikleri ile dolu.

Giyinmeden önce devam et

Parfümler Isı ve vücut kimyasına cevap verir, bu yüzden elbiselerinizi değil, cildinize temas edin.

Parfümünü koru

Isı, nem ve ışık kaynakları, parfümünüzdeki herhangi bir içeriğe neden olabilir. Hafıza kuralı ayrıca serin ve kuru yerde parfümler için de geçerlidir.

Kurtulmak

Parfüm şişesi arasında belirli bir mesafe koyun ve kokuyu doğrudan cildinize bastırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.