Biz ovaladık, yükle, kurutuyor, renk topluyoruz, formuna koyuyoruz … Biz bizim değerli, ancak günlük yaşamda günlük yaşamda ayırmanız yeterli değil. Bu nedenle, biraz kolay, biraz alışkanlıklar aktif hale gelir ve sağlıklı parlak saçların hayalleri. Ancak hasarın kar olduğu her yerde. İşte en yaygın olan 8 hata ve en kısa sürede bitirmeliyiz.

1. Yüksek sıcaklıkta ıslak saçları kurutun. Isı kurutucusu veya dolandırıcılar ıslak saçları kurmaz, dil mevcut olduğunda pişirin. Duyduğun egzersizin nedenini öğrendin. Kurutulduktan sonra bu tür saçları ve alkol içeren herhangi bir saç ürünü kullanın. Ayrıca saç kuruturken düşük ısı ayarını seçin. Belki biraz daha zaman geçiriyorlar, ama buna değer.

2. Islak saçı tarayın. Ek olarak, fırça kabloları kırar ve uçların uçlarını kırar. Eğer il taramak istiyorsanız, saçınızda kuruyana kadar bekleyin ve bir çete tarak veya parmaklarınızı kullanın.

3. Yatağa dökme saçlı. İşkence annelerini yapan iki şeyden biri (evet, diğerinin ıslak saçlarıyla yalan söylemesi. Endişeleri farklı olmasına rağmen, her zaman. Özellikle, onunla topladıkları noktadan saçınızın bir kısmına yol açar. At saçı veya yatağa rulo. Uyurken saçınıza dokunmak istiyorsanız, yan tarafta rahat ve yalan söylemeniz gerekir.

4. Sıkı bir kopyaya basın. İçeriğin havaya dokunmadan temas edilmesi için en iyi sonucu vermek için içeriği dağıtmak için, içeriği dağıtmak için içeriği tetikledi, fakat aynı zamanda açık noktalardan da ortaya çıkan noktalarda, böylece gözlerin saçında bırakılmasın.

5. Kauçuk gemileri kullanın. Çok pratik, ama saçları ile arkadaş değiller. Saçınızı taşırsanız, saç, çıkarıldığında çıkarılabileceği gibi saç teli alır. Kanca tokası nispeten daha iyi bir seçenektir.

6. Kırık uçları kırmak için. Parmakların dişleri veya ipuçları ile, tepenin saçını ipuçları ile alanlar. Bu şekilde kırıklar karasız olmayacak, problemi iyice derinleştirecekler. Saç kırıkları aniden meydana geldiğinde, makas uygulamak için en doğru ve hızlı çözüm. Saçlarınızı iyice önemserseniz, uçları kaydettikten sonra, sorunu tekrarlamadan önlemleri alın.

7. Havlu ile ayarlayın. Cildin koruyucu tabakasına, sert bir saç ve sakin bir şekilde yumuşak ve parlak saçlar yerine, sıkı bir saç ve sakince elde etmek için çok hassas bir şekilde zarar vermek istiyorsanız, banyodan çıktığında havluyla başınızı iyice sürün. Bizim önerimiz; Suyu emmek için köklerin uçlarının ucundaki havluyu kullanın.

8. Sıkça yıkanır. Her gün şampuanla saç yıkayın, saç ciltlerinin ve kuru saçların doğal yağ tabakasını taşıyabilir, kuru ve kırılabilir. Şampuan günü, saça başka bir bağlantı günü kullanmak için iyi bir çözüm.

[Wonderplugin carousel id = “413”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.