Moda otoritelerine göre, siyah ve beyaz her zaman “en çok kurtaran renk” unvanına sahipti. Herkesin hayatının bir noktasında vazgeçemeyeceği siyah bir elbisesi, ceketi veya pantolonu vardır. Onun kurtarıcı olduğu konusunda yaşlılara katılıyorum. Ama egemenliğini kurtarıcısından daha çok takdir ediyorum. Kararsız olduğum her seferinde, kararsızlığımı telafi etmek için açık bir tavrı ve boyanmamış bir formu vardı.

Moda otoritelerine göre, siyah ve beyaz her zaman “en çok kurtaran renk” unvanına sahipti.

Önce rafları çıkarmanız gereken siyah beyazı bulduğunuzda, onu alıp diğer her şeyi geride bırakabilirsiniz. Siyah ve beyaz sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Pasteller ?

Bir an için: “Pembenin, mavinin, yeşilin, macenta ve tozun tonlarını bir kenara bırakarak, dünyayı bir kenara bırakın. Bu romantik, havadar, ipeksi tonları eşleştirmek ya da kot pantolonlarla tamamlamak da aynı derecede kolay. Çünkü bu “sevimli” tonlarla karşılaştıramadığım tek renk siyahın kendisi. Beyazın yanında siyahın da olduğu “Biz farklı dünyalardan insanlarız” ın tonları var. Bu tonları gardırop macaron tadınıza eklemediyseniz, bir an önce bir araya gelip sohbet etmeniz faydalı olacaktır.

Modellensin, benim olsun!

Birkaç yıldır ivme kaybetmeyen bir diğer trend ise desenler … Çizgiler, puantiyeler, geometrik desenler, düz renkler ve iddialı olan bu akım, tahtını o kadar kolay kaybedecek gibi görünmüyor.

Uyumsuzluk deyin, bunu biraz üstte bulursanız ve kaçınırsanız bilinmez, ancak desen karıştırma bu eğilim tarafından kullanılan en yaygın harmanlama yöntemidir. Puantiyeli her yere giymek yerine çizgili bir desenle eşleştirmek düşündüğünüzden daha kolay ve havalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.