Konumumuz görünen yapılandırılmış saçlardır. Küçük dağınık dalgalar …

Denizden güneşlenirler. Hafif bir esinti ile saçlarınız yavaş yavaş kuruma başlar. Omuzlarınızı doğal, hafif ve esnek dalgalar halinde filtreleyin. Yaz, kışa söylemeden yaşayan, hacimli ve parlak bir saça sahip olduğuna inanıyor. Eğer söylerseniz: “Bunu düşünmek zorunda değilim,” iyi şanslar. Diğerleri bu görünümü tatmin etmek için bir dizi yöntem ve ürün içindedir.

Plaj dalgalarını yapmanın en kolay yollarından biri, dalgalı tüysüz stilleri yaratan ürünlerden geçer. Her durumda, deniz tuzu spreyi, önce talep edebilirseniz.

Ve burada dağınık dalgalar için basit bir yöntem var, ancak çarpıcı çarpıcı: banyodan sonra, havludan, sürtünmeden, bir yandan bir el ile kurulu olan hafif nemli saçları başlatın. Öte yandan, deniz tuzu spreyi, kafasına çok yakın kalmadan, aşağıdan gelen daldırma dibinde kalmadan. Ardından, saçınızı gevşek bir küme ile gevşek bir tokayla yapın, tüm çarpık pubları yuvarlayın ve kuru olana kadar bekleyin. Tokayı attıktan sonra saçlarınızı parmaklarınızla yapın ve bu. Muhtemelen sonuçtan memnun kalacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.