Yaz sıcağında, cildinize kazılan altı güzellik ürününün cesur ve yaratıcı ürünleri …

Nemlendirici sis

Bazen, birkaç FIS-FIS, cildin kuruluğunu aydınlatmak ve ısıtma derisini sakinleştirmek için yeterlidir! Thermal su ve sis, güneşi güneşten canlandırabileceği sprey biçiminde, yüze bastırır (havada olduğu gibi) en kısa sürede yenilenecektir. İç mekanların kokuları da kabin.

Cilt temizleme suyu

Cilt bakımızı bir ciltten sonra, cilt bakımımızı, bir ciltten sonra, güneşin altında, güneşin altında, bir tarafta, bir tarafta, cildin bir tarafında, kir, ter, yağ ve ölü hücrelerin bir tarafında, hafif dikenli ve akne oluşumuna neden olur. Soğuk su almadan önce, cildinizin ısısını alın, cildin dengesini temizleyin ve hasarlı olmayan bir ürünle nemlendirin.

Süper 6 Kahraman !

güneş koruyucu

Sadece yaz aylarında, yıl boyunca zararlı güneş ışınlarından korunmamız gerektiğini bilmiyoruz. Asıl soru, korumanın nasıl kullanılacağıdır. İdeal, cilt yapmayan yağ, yapılandırılmış ve yüksek koruma koruma faktörü olan bir ürün seçmektir.

Yüz maskesi

Özel cilt bakımı uygulamak için güneş ışınlarını, denize ve havuza girin. Ani sıcaklıklar, duyarlı ciltlerde tahriş, sivilce, sivilce gibi farklı sorunlara neden olabilir. Yüz maskesi, cildi hızla yenilemek için iyi bir seçenektir. Her türlü cilt, nem, temizlik, gevşeme ve turistik yerleri kişiselleştiren maskeleri deneyin. Temiz cildinizde düzenli aralıklarla, buzdolabında düzenli aralıklarla gizlenen maskeyi uygulayın.

Süper 6 Kahraman !

Bir şey makyaj

Vakfın kullanımı, temelini kullanmak için iyi bir fikir değildir. Bunun yerine, cildinizi olgunluk ve nemlendirme ile bir astarla çalışmak için hazırlayabilirsiniz. Makyajının her ikisini de arttırır ve yüzünü yağlı görünümlerden önler.

Soyma kremi.

Peeling veya peeling içindeki ürünler derin ıslatılır ve kir, aşırı yağ ve ölü hücrelerin derisini yumuşatır. Ancak, cildi tahriş etmeden ve kurutmadan hafifçe temizleyen bir ürün seçtiğinizden emin olmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.