Ya uzun ya da kısa bir elbise içinde, kumaş veya kot olsun; Topuklar oldukça yıpranmışsa, her stil başka bir iklim ekler.

Kadınların bir dokunuşu, kadın erkek, benlik saygısı yetiştiren kadın dokunuşu, benlik saygısını yükselterek ve tiner olan topuklu taşıyan ne ilgi duyduğunu biliyor muydunuz? Yüksek topuklu ayakkabılarla nasıl? Vücut türünüz için en iyi ayakkabı modeli nedir? Peki ya tarzın topuğun en iyi boyutu? Tüm bu soruları sizin için inceledik.

Topuk nasıl?

Topuklu Ayakkabı taşıma rehberi ...

– Saatini kurtar! Topuklarınızla iyi gitmek için vücudunuzu serbest bıraktığınızdan emin olun. Birçoğuna gitmek yerine, yürüyüşünüze biraz kaburga ekleyin ve cüretkar adımlarınıza güvenin.

– Ayakkabı giymek için yüksek topuklu ayakkabı yapın. Evden kısacık bir iş için terk ederseniz, yürüyüş ayakkabınızı kullanın ve yüksek topuklu ayakkabılarla çıkın! Ama bu şekilde rahat hissedebilirsin.

– Doğru topuğun satışlarını seçmek çok önemlidir. Topuğun en düşük uzunluğu 3 santimetre içerisindedir. Topuklarınızın 9 santimetreden daha fazlası varsa, ayaklarınıza ulaşabilir ve bakiyenizi kaybetebilirsiniz. İdeal bir topuk topuğu yaklaşık 5-6 santimetredir.

– Ayakkabının sağlamlığını düşünmeyi unutmayın. Ayakkabıları denerseniz, ayaklarınız titrememeli ve dizler çok çarpık değildir. Kare topukluları ve onu destekleyen platformu tercih edin.

Ayrıca bunu okuyun: Erkek topukları test edildi! Yeni araştırmalar da onaylandı, erkekler topuklu kadın bul, çekici …

Doğru paragrafı seçmek için

Topuklu Ayakkabı taşıma rehberi ...

– Neidthes: Spor ayakkabılarınız ve bebeğinizle daha çok. Adına gitmeyin, bu yüzden sırt ağrısı çekemem, çünkü alışkanlık yapma alışkanlığınız yok. Seçtiğiniz topuk, platform raflarını taşıyan zeminde 6 inçten fazla veya yapıştırın.

– Yüksek Lisans: Muhtemelen ergenlik ve Hristiyan louboutin ayakkabıları her zaman hayallerinde olduğu gibi yüksek topuklu kullanıyorlar. Her türlü topuklu ayakkabı kullanabilirsiniz, ancak ayak bileğinize dikkat etmeyi unutmayın. Stilettos sizin için Kaftan!

Ayrıca bunu okuyun: Yüksek paragrafları 10 yolsuz bir şekilde muzdarip olmadan kullanmanın bir yolunuz yok mu? Aslında 1, 10 yol yok.

Ne tür bir vücut üzerinde ne topuklu?

Topuklu Ayakkabı taşıma rehberi ...

– Balık terazi ise, bu zayıf olacak şekilde nispeten yüksek topuklu ayakkabılar seçin. Ayrıca topuklu topuklu ayakkabılarda düzenli olarak kullanın, önceden haber vermeksizin kaslarınızı güçlendirir.

– Kısa kalırsanız: Platform veya kare gibi sürekli kullanımda hissettiğiniz topukları seçin.

– Eğer harikaysanız: Bacaklarınızı daha uzun süre göstermeniz gerekmez. 6 adet Sanetimter paragraflarını tercih ederek bu tür görünümden kurtulabilirsiniz.

– Eğer zayıfsanız: Neredeyse tüm modellere adapte olur! Diz hizalamasında etek sahipleri, aşırı bir tarz gibi görünebilir. Dar pantolonlarla tamamlanan topuklar, zerafet ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.