Moda dünyasında neler oluyor, sezonun eğilimleri nelerdir, en çok satan ürünlerdir? Eğer katı bir moda römorksanız, akıllı telefonunuzda veya tabletlerinizde aradığınız tüm cevaplar kullanabileceğiniz uygulamalara ayrılmıştır. İşte tarzınızın yönünde, favori ürünleri ve rehberlik 10 moda uygulamasının içeriğinin kombinasyon önerileri!

ayrıldı

Giyim aksesuarları Kabini aradığınız tüm kategorilerde getiren ürünlere ulaşabilirsiniz. Giditin, ürün çeşitliliği ile ürün çeşitliliği ile eldeki içerik rehberi olan stil danışmanınızdır! Bu platform, onları satın alıp satabileceğiniz ve ikisini de satabilirsiniz.

Flashalks.

Bu yıl Etel Balya ve Meri Herman uygulanan flaşlar, son zamanlarda en çok konuşulan uygulamalardan geliyor. Bu platformda, tarzdaki görüntülerin paylaşıldığı, kullanıcılar derhal giyim markalarını öğrenebilirler, arkadaşlarında veya ünlülerinde görürler.

Tüm markalara ve ürünlere göre, sizin için zor bir iştir, bu işi cebinizde cebinizde kılan bir uygulama vardır: Modasor. Ürün kampanyaları ve alışveriş merkezleri, bu talebin filtreleme işleviyle kolayca erişilebilir.

Michael Kors, Diane Von Fursenberg, Forenberg, Is-State. Markalar ve fiyat gibi parçaları, görebileceğiniz ve söylerken bu büyük sosyal ağlarda bu muazzam sosyal ağlarda göreceksiniz.

Tutum içinde kendi tarzınızı oluşturmak için arama olan popüler uygulamaların pozu, eğer stilinizden emin olmadığınızdan emin değilseniz, bu sorun hala çözülür. Küçük bir testten sonra stilinizi belirlemek ve bir fikir vermek için bir römork gibi olabilecek isimler önerir. Ek olarak, favori eylemlerinizin bir koleksiyonunu oluşturabilirsiniz ve ürünlerin ürünlerini de bilebilirsiniz.

Instagram ile ve diğer uygulamalarla uyumludur, bu uygulama kabininizin ilham almanın peri olarak adlandırılır. Giysileri kabininize yükleyebilir ve bellekte oluşturan kombinasyonları kaydedebilirsiniz. Bu şekilde, onlara bir araya gelmeyen hem de parçayı yapma fırsatı verebilir ve alışverişe çıkmadan önce neler yaptıklarını görebilirsiniz.

Kombinasyon için bir transfer istiyorsanız, Netrobe uygulaması tamamen açıktır! Yüksek giysilerinizin fotoğraflarını, kategorilerde indirin ve yoksul netrobe izin verin. Asla denemediğiniz kombinasyonlarla sizi şaşırtabilirsiniz.

En son fotoğraflar, videolar, moda haftalar, videolar, stil önerileri, burada moda olan en son fotoğraflar! Ek olarak, son yıllarda trendleri bulabilecek zengin bir dosya var.

Tabure onlar tarafından çekildiğinde, zarif beslenmenin çılgın dünyasıdır. Sartoriyeci, avcı, görünüm, Altamira NYC, Jak ve Jill Blog ve Kiraz Çiçeği kızı kombinasyon sayfalarında bulunabilir.

Bu uygulama aynı zamanda bir tür kardeşlik arayanlar içindir. Başka insanların tarzını ilham vermek veya başkalarına ilham vermek için kombinasyonlarınızı paylaşabilirsiniz. Başka bir avantaj çevrimiçi satın almaktır. Taşlı iki kuş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.