Kostümlere girmeyi hak eden her genç adam, “aşınma ve bırak” 11 taze parça rahatlıkta. Yeni eğitim sezonuna bir göz atın.

teknosehir.com adresimizde ilgili yazıdaki ürünleri aratabilirsiniz. Üniversitedeki ilk gününüzü ne giyerek geçirmek istersiniz !

1. hendek tabakası

Sonbahar rüzgar esiyorken beyaz beyaz tişörtünüzü kullanın ve bırakın.

2. Düz siyah elbise

Ne kullanabileceğinize karar veremeyen kadınlar için tam bir kurtarıcı. Aksesuarlarınızı değiştirerek sadece başka bir görünüme sahip olabilirsiniz.

3. İnce pantolon

Vücudun her tarzı ve şekli, günden geceye kadar gün, gece boyunca gerçek bir dolaptır.

Üniversitedeki ilk gününüzü ne giyerek geçirmek istersiniz !

4. deri ceket

Deri motosikletçi ceketi bu listede her parça ile taşımak mümkündür. Neredeyse tüm birleşik asiler ve klasik sporun muhteşem manzaraları vardır.

5. Beyaz gömlek ile tişört.

Onu küçümseyen günler geri döndü. Peki, bu kadar popüler olduğumuz için, takımlarda, hatta supasinik eteklerde bile eteklerde bile. En iyi görünüm yumuşak bir bez verir ve kaplanmıştır.

Yazdan kışa taşınabilecek ideal parça. Bir gömlek veya gömlek, opak çorap veya külotlu çorap ve botlarla tamamladınız mı, günlük kıyafetleriniz hazır mı?

7. Sırt Çantası

Konferans notları, kitaplar, sandviçler, kurşun kalemler, kozmetik malzemeler … Hayatınız boyunca üniversite hayatınızla birlikte kullanacağınız her şey için büyük bir omuz çantası seçebilirsiniz. Ancak, sırt çantası daha fazla bellek alanına sahip olabilir ve vücut daha dengeli olduğu için ağırlık daha iyi bir seçeneğe sahiptir.

8. Ayaklar için hem stil hem de dost canlısı.

Hepimiz yüksek topuklu ayakkabı seviyoruz, ancak gerçekçi olmak faydalıdır. Tabii derste, ayaklarınızın oraya kampüste gitmeyeceğinden şüphe yoktu. Bu nedenle, hem rahat, pratik hem de görünüşünüzde toz olmayan ayakkabıya ihtiyacınız var. Bu durumda, en iyi dört taraf aşağıdaki gibi sipariş vermek mümkündür: Loafer, Spor Sneaker, Babet ve Botlar.

Üniversitedeki ilk gününüzü ne giyerek geçirmek istersiniz !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.