Saçlarının eşsiz kablosu sağlam olmasına rağmen, tarihte sadece prenses olmasına rağmen, fanatik için bir umudunuz var. Kadifemsi nezakette, sabahları bir cilt, ürkütücü gözler, uyumlu ve boyalı dans kılları ile bulabilirsiniz.

1. Saçlarınız

Işık ve yumuşak saçlarla uyanmak için durulama stili kremi kremini kullanmayın. Bu nedenle, ürünlerin kablolarının nemi kısıtlaması için daha fazla zaman tanırlar. Ayrıca saçınızı elektriksel olarak önlemek ve buklelerinin daha pürüzsüz olmasını önlemek için ipek veya saten yastığın kapağını da kullanın.

2. Yüzün

Silikon ve saten yastıklar, uyku sırasında yüzünüzde daha az baskı yaparken çizginin oluşumunu ve kırılmalarını önler. Arkada uyumak kırışıklıklara karşı önlem almak için iyi bir çözümdür. Cildin derisine gelince; Yüzü ve nemlendirici temizlemeden yatağı asla kaldırmayın. Retinol ve C vitamini olan ürünler, gün ışığında gece maksimum etkiyi göstermez. Yaşlanma karşıtı gece kremleri ve seri olan hyaluronik asit, güne kadar taze ve animasyonlu bir başlangıç ​​için de idealdir.

3. Dudakların

Islak ve kadifemsi dudaklarla uyanmak için yatmadan önce dudak balmasını kullanın.

4. Gözlerin

Sabahları gözlerinizi çıkarırsanız, yatağa çift yastıkları deneyin. Göz kremini unutma. Cafeine kremleri şişmeyi önlemek için iyi bir seçenektir. Kreminizi buzdolabında en iyi efekti tutun ve soğuk kadar soğuk olarak kullanın.

5. Kirpikleriniz.

Her gece yattıktan sonra, sağlıklı görünebilir, hatta Hint yağını Aurebos ile kulak şeridiyle sürüşü bile sürdürebilir.

6. burnun

Uykusuzluk ile ilgili bir probleminiz varsa lavanta koklamaya çalışın. Çanta veya füme formunda da çalışır. Gigorize edici bir etki için, yatağınızdaki narenciyeden bir şişe uçucu yağ vardır.

7. Dişlerin

Beyaz dişlere haftada bir kez girmeden önce, karbonat dişlerini bekleyin ve 5-10 dakika bekleyin ve ağzı daldırın.

8. Ayaklarınız

Bakım için uzun süre vaseline veya ayak kremi ile ayaklarınızla uyu. Uyan, neminize doymuş.

9. Hormonlarınız.

Serotonin hormonlarının düzenli salınımının garantili olduğundan ve melatonin gövdesinin vücudun biyolojik ritmine ve vücudun temel ritmesiyle melatonin gövdesinin temel görevi olduğundan emin olmak için gece uyumak.

10. Göbeğiniz

İçerdiği ve Şifon, Şifon, Fazla şeker ve yatağın yakınında tuz yemeği. Muz, çilek, karpuz, bezelye, mercimek ve düzenli uyku gibi stresi azaltan magnezyum içeren besinleri tüketin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.