Mercedes-Benz, Maybach Serisi ile lüks otomotiv segmentini başka bir boyuta götürür. S serisi platformu Maybach’ta inşa edilmiştir, 5.453 mm uzunluğu ve 3.365 mm olan bir tekerlek kesiti, her iki uzunluklara göre S serisinin araçlarından 20 cm daha büyüktür. Maybach ayrıca dünyanın dünyadaki en sessiz seri üretim limuzin unvanına sahiptir.

Mercedes-Maybach-S serisinin arka kapıları, standart S serisi araçlarından 66 mm’dir, toplam boyut artışının tersine göredir. Bunun nedeni, kapının çizgisi arkasında olduğunda arka koltukların arka koltukta olmamasıdır ve bu nedenle kapı açıktır.

1 Milyon TL Değerinde Mercedes

Arka koltuklar ön planda olmasına rağmen, arka koltuklar ön planda olmasına rağmen, konsol standart S serisinden farklı bilgileri görmezden gelmez. IWC tarafından imzalanan analog saat, ön koltuklar, ön koltuklardan ve Maybach logosundan Nappa deri kaplamalı kolçak işlenir, özel dikişli deri döşemelik, bunun başlangıcında gelir.

Arka, lüks bir ofiste hacim, her iki cihaz ve detaylar açısından farklılık göstermez. İki gümüş kaplamalı şampanya bardakları olan bardaklar hem ısıtma hem de peltier soğutma sistemini sunar. İsteğe bağlı olarak, gösterilen ekranlar bilgisayara, TV’ye veya herhangi bir video cihazına bağlanabilir. Kinetik hareket sistemi olan arka koltuklar, düzinelerce farklı hareketliliğin yanı sıra ısı ve soğutma sunar. Ek olarak, arka yolcular için iki farklı bölgede ayarlanabilen termotronik klimadir. Ön ve arka koltukları ayıran plaka nedeniyle, Haberleşme Burmester özel bir 3D ses sistemi ile donatılmıştır. Ek olarak, arka yolcuların ayağı bu sınıftaki bir arabadan 77 cm daha uzundur.

1 Milyon TL Değerinde Mercedes

Maybach, iki farklı motor seçeneğiyle satılmaktadır. V8 Dual Turbo S 500 ve V12 Dual Turbo S 600. 455 BG 4.7 Litre S 500, 9 forumların yeni vitesi, 6 litrelik 530 BG S 600 7’dir. Bu arada, her iki versiyon da arkada satılmaktadır. 4 tekerlekli sürüm 4-Matic S 500 Yıl için beklemek için gereksinimler.

Maybach, Türkiye’de 1.035 milyon £ fiyatlarla satıldı. Maybach’ı ağız dolu isteyenler, en az bir elektronik seriyle kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.