100 kilometrede 2,8 litre yakıt tüketen ve her yere monte edilebilecek sıradışı bir araba kullanmak ister misiniz? Sonra Elio P5 sizin için!

Metropoldeki trafik kaosu, tüm yeni alternatif araçlar dünyayı doğurur. Onlar tercih edilir, ucuz, ucuz ve otomatik olarak tasarlanmış, park etmeleri kolaydır ve motosikletlerin büyük kullanımı içindir. Bu gereklilikler de kapıyı yeni markalara açar. Bu markalardan biri, ciddi bir şekilde, Elio Motors’u çalıştıran markalardan biridir.

3 tekerlekli mucize !

ELİO şu ana kadar 4 farklı prototip var, ancak hiçbiri yeni olmak için p5 gibi herhangi bir ses çıkarmadı.

0.9 litrelik motorlu prototip P5, 100 km’de 100 km’de eğlenceli bir şekilde tüketiyor. 3 Tekerlekler kavramı AESIN, birden fazla modelle imzalanmış otomatik bir şanzımandır.

3 tekerlekli mucize !

Ünlü Kurucu CEO Paul Elio; ” Motor ve dişli kutusu, aracın oluşumu için en önemli noktalardır ve en önemli unsurları ekleyin. ” Yakıt tüketimi çok önemlidir, ancak bugünün arabalarında da benzer bir ivme ve maksimum hız değerleri vardır “.

Bu nedenle, P5 performans verileri çok tatmin edicidir. 100 km / s, 9.6 saniyeyi bitirebilir ve 160 km / s’den fazla maksimum hızlara bakın.

3 tekerlekli mucize !

Şirket, yalnızca P30’a sadece P5’e kadar uzanan bir dizi ürün için çalışır. Testlerine ve izin süreçlerine devam edeceklerdir.

Elio P5 2016 yılında satışa sunulmaktadır. Fiyat da 6800 $ civarında depolanmaktadır. 250 cc civarında bir scooter fiyatı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.