İkiz Afrika Motosikletlerinin dünyası, 2016 yılında Türkiye’de de Türkiye’de satılacak.

PARIS-DAKAR’u 1989’da dört kez dört kez kazanmak için Paris-Dakar Rallisini kazanan ilk Afrika Twin XRV650, her bir çevre, uzun yıllar boyunca yerçekimi ve uzun süredir dünyanın motosikletlerini tercih eden sağlam yolun en çok tercih edilen yoluyla uyumludur. Dönem gezileri. Biri, zaman arasında üretimde orta olan Aphrica ikiz olmuştu, güne en güçlü motoru ve işlevlerini karşılamasını söyler.

Afrika Twin geri dönermi ?

XRV650 ve Kalan CRV 1000L Afrika-İkiz, XRV650’den sonra XRV750’nin ve 2013’te 2013’te 2013’te 2013’te HRC ekibine (Honda Racingor Corpation Ekipmanı) Becerilerinin Becerileri. yoldan birikim birikimini kullanarak. Afrika Twin, kategorideki ek bir ilkedir ve hala motosiklet üzerinde tekrar gelişen çift debriyaj çift kavramalı şanzıman (DCT – çift tutamaklı şanzıman) sağlar. DCT’nin bu son nesil sürümü, Afrika’nın ünlü arazi dışı kapasitenin garanti edildiğinden emin olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

İkiz Afrika CRF1000L, yeni bir model olan yeni bir model olan, geniş bir macera kibritinde beklentileri tanımlayan yeni bir model olan ve aynı zamanda Honda’nın gerçek maceraları için tasarlanan yolda yeni bir model olan yeni bir modeldir. . Gerçek maceralar için çift motosikletin muhteşem tarihinde yeni bir tarih daha tasarlanmıştır. Konserve açacağı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.