GT Nissan Playstation GT Akademisi, 2015 yılında en büyük organizasyonu sunmaktadır. Türkiye’deki yarışların sanal dünyasında ilk kez gerçekleştirilen GT Akademisi, Nissan’ın gerçek aramasındaki oyuncuları rekabet edebilir.

Nissan ve PlayStation, yeni bir sanal dünya sanal turizm kariyeri pilotunu keşfedin 6. Bir devrimi imzalayan GT Akademisi, PlayStation Oyuncuları, Uyku, Nismo sporcuları yapacaklar. 2015 yılında yeni teslimatın katılımıyla Türkiye’de tanıtılan program broker kiralamaktır.

Gerçek bir yarış şoförü olmak ister misiniz?

Hepsi PlayStation 3 ve Harika bir turizm oyunu olan bir oyunla 6, Türkiye için çevrimiçi bölümünü açan GT Akademisi’nde yarışabilir. Bu yarışta, ilk 20 daha hızlı insanı girebilecek olanlar ulusal seçmelere katılmakta ve birbirleriyle rekabet edecektir. En hızlı 10, finalin en hızlı adıdır. Türkiye’de, altı yarışmacının en iyi derecesi, ünlü Silverstone Yarış Kampı’nın finaline katılma fırsatına sahip olacak. Silverstone yarış yatağında yer alan yeterlilikler hayatlarını değiştirmek için bir kariyer elde edebilecektir. Burada, Dubai’de güncel kalmak için dünyanın farklı yerlerinden finalistlerle savaşıyorlar.

Gerçek bir yarış şoförü olmak ister misiniz?

21 Nisan 21 Nisan’da, yarışma 18 yıldır gerçekleştirildi ve ehliyet herkes için açık. Rekabet gereklilikleri hakkında ayrıntılı bilgi www.nissan.com.tr, www.gran-turismo.com, www.gran-turismo.com ve http://www.gran-turismo.com/tr/tr/academy/2015/.

Playstation’ınız yoksa, PlayStation 3’ü en iyi fiyatlarla satın alabilirsiniz, doğruyu daha yakın olmak istiyorsanız, yanında bir Logitech G27 adres sistemi satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.